Obyvatel ulice Čs. armády je prý neustále napadán místním mladým mužem. Věc půjde před komisi

0
372
Foto: Pixabay.com

V pátek 22. ledna v 7.30 hodin se obrátil na strážníky s žádostí o pomoc dispečer nákladní automobilové dopravy, protože jeden z jejich řidičů, jenž měl v té době parkovat u firmy v průmyslové zóně v Průmyslové ulici, nezvedal telefon, proto dispečer pojal obavu o jeho život a zdraví. Hlídka příslušného řidiče, jenž byl v pořádku, avšak měl vypnutý telefon, vyhledala a následně vyrozuměla dispečera.

Upozornění na bezdomovce v opuštěné výrobní hale

Přesně v devět ráno bylo oznámeno na linku 156, že se ve Vrchlického ulici ve Slatiňanech v opuštěné výrobní budově zdržují zřejmě bezdomovci. Hlídka provedenou kontrolou však nezaregistrovala narušení uvedeného objektu, ani žádné jeho poškození.

Nesprávně zaparkované automobily v Lázeňské ulici

V 10.37 hodin byli strážníci přivoláni do Lázeňské ulice, kde žena zpozorovala nesprávně zaparkované automobily. Hlídka tedy na čtyři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Obyvatel ulice Čs. armády oznámil napadení mužem

V 15.01 hdin kontaktoval strážníky policii občan s tím, že byl v ulici Čs. armády napaden. Strážníkům po příjezdu oznamovatel sdělil, že k jeho napadení nakonec nedošlo a dodal, že má dlouhodobé problémy s místním mladým mužem, který jej napadá a uráží. Hlídka událost s oběma muži zadokumentovala a spisový materiál následně postoupí k dořešení přestupkové komisi při MěÚ v Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here