Dva němečtí ovčáci zardousili na Podhůře tři ovce

0
353
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 26. ledna v 6.07 hodin oznámila žena na linku 156, že se v ulicích Čavisovská a Družstevní nacházejí dvě vozidla, která jsou zde dlouhodobě odstavena. Podle jejího tvrzení s vozidly nikdo nejezdí. Informace byly předány strážníkovi, který má na starosti dokumentaci vraků na území města. Ten v dané věci učiní další potřebné kroky.

Dva němečtí ovčáci zardousili na Podhůře tři ovce

Po osmé ráno vyjížděla hlídka k oznámení, v němž muž uvedl, že na jeho pozemek vnikli dva němečtí ovčáci, kteří zardousili tři ovce. Vše se mělo odehrát v místní části Podhůra. Po příjezdu na místo byli psi odchyceni. Při šetření události se strážníkům přihlásila žena, která oznámila, že jí utekli dva němečtí ovčáci. Žena bydlela nedaleko místa, kde došlo k zardoušení ovcí. Bylo tak pravděpodobné, že útočící psi patří právě jí. To se také záhy potvrdilo. Majitelka psů se dostavila na místo události, kde se domluvila s majitelem ovcí o způsobu náhrady vzniklé škody. Případ byl zadokumentován a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Recidivista byl předán hlídce republikové policie

V 15.13 hodin byli strážníci přivoláni do prodejny Billa, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Krádež byla zachycena na kamerovém systému, podezřelý muž však z prodejny odešel. Podle získaného popisu se hlídce podařilo muže nalézt. Jelikož bylo v rámci šetření zjištěno, že byl v posledních letech pravomocně odsouzen za majetkovou trestnou činnost, byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která případ převzala do své kompetence.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here