Řidič náklaďáku rušil v ulici Obce Ležáků během povinné bezpečnostní přestávky noční klid

0
268
Foto: Pixabay.com

V pátek 29. ledna v 10.42 hodin oznámil občan na linku 156, že jsou v ulici Obce Ležáků v blízkosti odbočky k prodejně Penny Market v komunikaci dvě větší díry. Kontrolou místa bylo skutečně zjištěno poškození komunikace, které bylo následně zapsáno do knihy závad. Informace bude předána příslušnému správci komunikace.

Kdo hodil muži na přední sklo auta hroudu sněhu?

Před 15. hodinou prověřovala hlídka oznámení, ve kterém muž uvedl, že cestou z Pardubic do Chrudimi mu z mostu na obchvatu Chrudimi hodil někdo na přední sklo vozidla hroudu sněhu. Podle něho šlo zřejmě o děti. Strážníci provedli kontrolu uvedeného mostu a přilehlého okolí, avšak žádné děti zde nenalezli.

Žena našla v Poděbradově ulici zatoulaného jezevčíka

V 14.55 hodin se do služebny městské policie dostavila žena a předala strážníkům psa, kterého nalezla v Poděbradově ulici. Šlo o jezevčíka, který měl obojek se známkou, na níž bylo uvedeno telefonické číslo jeho majitele. Jednalo se o stejné číslo, ze kterého volal hodinu před tím muž, jenž oznámil, že se mu ztratil pes a že ho hledá. Netrvalo tak dlouho a do služebnu se dostavil vnuk majitele, kterému byl pes v pořádku předán.

Ve Sladkovského ulici stálo vozidlo s rozsvícenými světly

O necelou hodinu později vyjížděla hlídka do Sladkovského ulice, kde se nacházelo zaparkované vozidlo s rozsvícenými světly. Prostřednictvím lustrace byl zjištěn a následně i kontaktován majitel vozidla, který se dostavil k vozidlu a světla vypnul.

Dva kamiony parkovaly v blízkosti přechodu pro chodce

V 18 hodin přijali strážníci oznámení, že v Průmyslové ulici parkují nákladní vozidla v blízkosti přechodu pro chodce a před vjezdem do jedné z firem. Na místě bylo jednáno se dvěma řidiči, kteří uvedli, že jakmile jim skončí povinná bezpečnostní přestávka, z místa ihned odjedou. Dále přislíbili, že v těchto místech již parkovat nebudou.

Řidič náklaďáku rušil v ulici Obce Ležáků noční klid

Pět minut před jednou hodinou v noci oznámil muž na linku 156, že je u čerpací stanice v ulici Obce Ležáků zaparkovaný nákladní automobil s nastartovaným motorem. Hluk motoru měl podle něj rušit noční klid. Strážníci zde jednali s řidičem vozidla, který uvedl, že z místa nemůže odjet, jelikož dodržuje bezpečnostní přestávku. U vozidla měl zapnuté chladící zařízení, které z důvodu zvýšené hlučnosti vypnul.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here