V supermarketu na Palackého třídě byli během jediného dne zadrženi dva zloději. Oba odsud odešli s pokutou

0
144
Foto: Pixabay.com

V sobotu 20. února před půl osmou ráno bylo oznámeno na linku 156, že z objektu restaurace v obchodním areálu na Borzně zní hudba. Strážníci po příjezdu na místo znějící hudbu zaslechli, avšak budova byla uzamčená. Operátor se pokusil kontaktovat telefonní číslo uvedené na dveřích provozovny, ale neúspěšně. Protože protiprávnímu jednání nic nenasvědčovalo, hlídka odjela.

Čtyři parkovačky za stání na chodníku Na Větrníku

Přibližně o půl hodiny později byli strážníci přivoláni do sídliště Na Větrníku, kde u jednoho z domů parkovaly automobily na chodníku. Hlídka tedy za stěrače čtyř vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Dvojice podezřelých mužů si prohlížela zahradu

V 10.25 hodin upozornil strážníky občan na to, že poblíž křižovatky ulic Na Valech a V Tejnecku zpozoroval dva neznámé muže, kteří podezřele hleděli do přilehlé zahrady. Hlídka uvedenou lokalitu prověřila, avšak tyto lidi zde nezaregistrovala.

Zloděj odešel z chrudimského supermarketu s pokutou

Několik minut před 13. hodinou vyjeli strážníci na Palackého třídu, kde došlo v supermarketu ke krádeži zboží. Přítomný podezřelý muž se ke svému úmyslnému jednání hlídce doznal a ta s ním vyřešila jeho přestupek uložením pokuty.

Na autobusové zastávce ležel bezdomovec

Ve 13.20 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že na autobusové zastávce v Poděbradově ulici leží na zemi bezdomovec. Po příjezdu hlídky byl dotyčný orientován a odešel pryč.

Stížnost na oheň v Malecké ulici. Byl však řádně ohlášen

O třináct minut později obdrželi srážníci informaci o tom, že na blíže neurčeném místě v Malecké ulici někdo pálí oheň a vycházející dým obtěžuje ostatní obyvatele. Strážníci vyhledali odpovědného muže, jenž uvedl, že pálení ohně do 16.30 hodin předem řádně ohlásil hasičům. Hlídka jeho tvrzení ověřila a poté odjela.

Další zadržený zloděj v supermarketu v ten samý den

Ve 13.47 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, neboť zde opět došlo ke krádeži zboží. I v tomto případě se podezřelý muž ke svému úmyslnému jednání doznal a hlídka s ním vyřešila jeho protiprávní jednání uložením pokuty.

Podezření na nezákonný provoz v restauraci ve Škrovádu

V 15.30 hodin požádali o spolupráci strážníky policisté, kteří se chystali prověřit oznámení o nezákonném provozu v restauraci ve slatiňanském Škrovádu. Hlídka požadovanou součinnost Policii ČR poskytla a na místě postupovala podle dispozic přítomných policistů.

Nalezený mobil skončil v oddělení ztrát a nálezů

V 18.12 hodin se do služebny strážníků dostavil muž, jenž odevzdal nalezený mobilní telefon. Hlídka přístroj následně předala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here