Na Bídě se propadla část travnaté plochy u kruhové křižovatky. Došlo zde ke zřícení klenby sklepa zaniklého domu

0
435
Foto: fb

V neděli 21. února v 15.08 hodin obdrželi strážníci informaci, že na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy stojí neoprávněně cizí automobil. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Na Bídě se propadla část travnaté plochy

V 15.31 hodin byli strážníci přivoláni do parčíku u okružní křižovatky na Bídě, kde na travnaté ploše občan zpozoroval propadlou půdu. Hlídka informaci prověřila a poté na místo přivolala hasiče, kteří nebezpečné místo ohraničili páskou, aby zamezili případnému zranění kolemjdoucích osob. Následně vyšlo najevo, že k události došlo v důsledku zřícení klenby sklepa na místě, kde v minulosti stával dům. Havárii nyní dořeší příslušný odbor Městského úřadu v Chrudimi.

Chlapíkovi upadlo na podlahu nářadí a naštval sousedy

Před pátou ráno bylo oznámeno na linku 156, že je v jednom z bytových domů v Pardubické ulici slyšet hluk, připomínající stěhování nábytku, jenž ruší ostatní obyvatele. Při příchodu strážníků do budovy byl však v domě naprostý klid. Hlídka proto kontaktovala obyvatele příslušného bytu, odkud měl podle oznámení hluk vycházet. Dotyčný uvedl, že během jeho přípravy při odchodu do zaměstnání mu upadla na podlahu sada kovového nářadí, což způsobilo nepříjemný zvuk. Po tomto vysvětlení hlídka odjela.

Odhozené injekční stříkačky na Palackého třídě

V 6.01 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde muž zpozoroval na chodníku odložené injekční stříkačky. Hlídka tedy předměty vyzvedla a odevzdala je k odborné likvidaci.

Sedm parkovaček po upozornění ve Fibichově ulici

O jedenáct minut později kontaktoval strážníky občan s tím, že u panelového domu ve Fibichově ulici parkují automobily v místě, kam mají vjezd zakázán dopravní značkou. Hlídka proto na těchto sedm vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here