Chrudimská beseda jede, baví a taky online zapomíná

0
308
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Je-li co veřejně pochválit, udělejme to. Zaslouží-li si něco kritiku, učiňme tak. Autor článku se snaží tuhle zásadu dodržovat – hlavně u témat, kterým se průběžně věnuje a má do nich jistý vhled.

Po obecném konstatování konkrétní příklad. Je zarážející, jak letos podřimují webovky Chrudim sobě, které mají souhrnně informovat o akcích Chrudimské besedy. Zkraje roku několikrát zapomněly u oznámených, ale zjevných neuskutečnitelností včas informovat o jejich zrušení. To se ještě s přimhouřením obou očí dalo tolerovat, i kvůli výjimečně těžké době, v níž žijeme.

Ale když vstupní stránka webovek ještě v neděli 21. února lákala na valentýnské menu, je to průšvih! Doufejme, že se z něj Beseda poučila a bude zastaralé informace pohotově odstraňovat. Hosta v restauraci přece nezajímá včerejší jídelní lístek.

Těšme se tedy na „Rok 2021 – rok divadla v Chrudimi“, k němuž Beseda zatím zveřejnila jen nápadité poutače. Divadlo se v našem městě hraje už 220 let, před rovným stoletím zesnul Karel Pippich a Loutkářská Chrudim oslaví sedmdesátiny. A kde jinde bude nedočkavý zvídavec hledat novinky než na internetu?

Napsal: Miloš Pelikán

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here