Opilec bez roušky napadal u nádraží ostatní lidi. Musela ho odsud vykázat hlídka strážníků

0
519
Foto: Kodl Cr

V sobotu 27. února ve 13.18 hodin oznámil občan strážníkům, že právě v Koželužské ulici zpozoroval, jak zde automobil během couvání poškodil dopravní značku, a dodal, že tím vzniklo nebezpečí pro chodce, neboť poškozené dopravní značení může spadnout na zem a někoho zranit. Hlídka nebezpečný prostor v okolí dopravní značky ohraničila páskou a na místo přivolala Policii ČR, jež událost převzala k řešení.

Hlídka hledala ve Slatiňanech podnapilou partu mládeže

Před 16. hodinou byli strážníci přivoláni na návrší Vrchlického ve Slatiňanech, kde se měla zdržovat podnapilá skupinka mládeže. Hlídka na místě ani v okolí nikoho však nezaregistrovala.

Oznámení o ležícím muži v sídlišti Na Rozhledně

V 16.40 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že v sídlišti Na Rozhledně leží na komunikaci neznámý člověk. Hlídka na místě ani v jeho okolí ležícího člověka nezpozorovala.

Strážníci řešili v sídlišti Na Šancích sousedské spory

Po 17. hodině vyjeli strážníci do sídliště Na Šancích, odkud místní obyvatelka oznámila, že má spory se sousedem. Hlídka vyzvala k podání vysvětlení oznamovatelku i dotyčného muže. Následně vyšlo najevo, že k protiprávnímu jednání ze strany souseda v tomto případě nedošlo.

Opilec bez roušky napadal u nádraží ostatní lidi

Ve 20.30 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se u vlakového nádraží v ulici Čs. armády pohybuje podnapilý muž bez ochranné roušky, jenž slovně napadá ostatní lidi. Hlídka na místě zastihla dva muže, které odsud vykázala.

Promáčknutá kapota auta ve Sladkovského ulici

Přibližně o dvě hodiny později byli strážníci přivoláni do Sladkovského ulice, kde občan zpozoroval, že je u jednoho ze zaparkovaných automobilů promáčknutá kapota. Hlídka informaci prověřila, avšak zaregistrovala pouze poškození přední mřížky kapoty, jež bylo viditelně staršího data. Jiné poškození strážníci na vozidle neshledali a poté odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here