Společná pátrací akce policistů a strážníků po mužích, kteří se vloupali v Čavisovské ulici do bytu

0
597
Ilustrační foto: HZS Pardubického kraje

V neděli 28. února v 8.05 hodin vyjeli strážníci do Moravské ulice, kde měl volně pobíhat pes většího vzrůstu. Hlídka prověřila uvedenou ulici a následně i celou lokalitu, avšak s negativním výsledkem.

Zraněný bezdomovec skončil v péči zdravotníků

V 10.11 hodin požádal strážníky o spolupráci dispečer Zdravotní záchranné služby, neboť bylo třeba prověřit oznámení, že se na nádraží v ulici Čs. armády nachází zraněný bezdomovec. Protože strážníkům dotyčný uvedl, že trpí bolestmi břicha a hlavy, byla na místo přivolána sanita, jejíž posádka převzala tohoto muže do své péče.

Tři parkovačky na vozidlech ve Filištínské ulici

V 11.01 hodin byli strážníci přivoláni do Filištínské ulice, kde měl z jednoho ze zaparkovaných automobilů vytékat na komunikaci olej. Hlídka však u vozidla únik provozních kapalin nezaregistrovala, avšak za jeho stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, a to z důvodu nesprávného parkování. Poté strážníci prověřili celou ulici, kde i na další dvě vozidla umístili výzvy pro nepřítomné řidiče.

Řidič nemohl nastartovat svůj automobil

V 15.25 hodin se obrátil na strážníky s žádostí o pomoc řidič, jenž v ulici Dr. Bartůňka nemohl nastartovat svůj automobil. Strážníci po příjezdu k tomuto muži obdrželi informaci, že už své auto nastartoval. Hlídka tedy odjela.

Na zastávce ve Václavské ulici ležel opilý muž

Krátce před 17. hodinou vyjeli strážníci do Václavské ulice, kde na autobusové zastávce ležel na zemi muž. Vzhledem k tomu, že dotyčný nebyl schopen samostatné chůze a jevil známky požití alkoholu, hlídka jej podrobila orientační dechové zkoušce na alkohol s naměřenou hodnotou 1,78 promile. Po provedení dechové zkoušky strážníci dopravili muže k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o provedení všech potřebných vyšetření.

Stížnost na chování party mládeže v Markovicích

V 19.11 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že se u kulturního domu v Markovicích nachází několik mladých lidí, kteří zde skáčou na stole a chovají se nevhodně. Při příjezdu strážníků tito lidé nic neničili, dodržovali předepsané rozestupy a dýchací cesty chránili respirátory. Protiprávní jednání v tomto případě hlídka neshledala.

Společná pátrací akce policistů a strážníků

V 01.25 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, jelikož bylo třeba společně s policisty pátrat po mužích, kteří se v Čavisovské ulici vloupali do cizího bytu. Hlídka následně prověřila uvedenou lokalitu podle dispozic Policie ČR.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here