Do konce června lze nominovat na cenu Duhové křídlo

0
857
Foto: Pardubický kraj

Pardubický kraj a Národní rada osob se zdravotním postižením Pardubického kraje vyhlásily 9. ročník ceny Duhové křídlo. Ta je udílena zaměstnancům, organizacím a dobrovolníkům, kteří pracují v sociálních službách a ve prospěch osob se zdravotním postižením. Záštitu převzal a patronem akce je Pavel Šotola, radní Pardubického kraje.

Cena je udělována v těchto kategoriích:

– Profesionál;

– Dobrovolník/Filantrop;

– Poskytovatel sociálních služeb;

– Cena Michala Hašta za celoživotní práci ve prospěch osob se zdravotním postižením.

Fyzické i právnické osoby mohou podávat návrhy na nominace do jedné nebo více kategorií do 30. června. Příslušné formuláře lze najít na stránkách www.duhovekridlo.cz a v novinách www.duhovenoviny.cz. Vyplněné je lze odeslat na e-mail pardubice@nrzp.cz, případně poštou na adresu NRZP Pardubického kraje, K Blahobytu 1763, 530 02 Pardubice – Zelené Předměstí.

Pokud to epidemiologická situace dovolí, budou vítězové všech kategorií vyhlášeni a celá akce zakončena slavnostním předáváním cen, které se uskuteční 22. září od 15 hodin v Multifunkčním centru Fabrika ve Svitavách.

Další informace poskytne a na dotazy odpoví Lenka Skokanová, krajská koordinátorka NRZP pro Pardubický kraj, mobil 736 751 202 či telefon 466 952 423.

Napsal: Miloš Pelikán

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here