Chrudimští strážníci prověřovali louku u Trpišova, kde měla ležet skupina uprchlíků

0
512
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 6. března před osmou ráno vyjeli strážníci do Fibichovy ulice, kde měly nesprávně parkovat některé automobily. Hlídka ulici prověřila, avšak protiprávní jednání řidičů zde neshledala.

Stížnost na nesprávně zaparkovanou dodávku

V 9.44 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Medunově ulici ve Slatiňanech nesprávně parkuje dodávkové vozidlo. Hlídka informaci prověřila, avšak ani v tomto případě protiprávní jednání nezaregistrovala.

K oknu bytu Na Větrníku se přibližoval dron

O dvě hodiny později se na strážníky obrátil obyvatel sídliště Na Větrníku s tím, že k oknu jeho bytu se opakovaně přiblížil létající dron, a dodal, že muž, který jej ovládal, následně vstoupil do bytu zdejší obyvatelky. Strážníci dotyčného vyhledali. Ten jim předložil platnou licenci pro řízení dronu. Hlídka jej poučila o nutnosti dodržování vládních opatření a poté odjela.

Skupinka mládeže u sv. Kateřiny bez respirátorů

V 11.58 hodin byli strážníci přivoláni ke kostelu sv. Kateřiny, kde se zdržovala skupinka mladých lidí, která neměla zakryté dýchací cesty. Po náležitém poučení hlídkou a vyřešení jejich počínání se všech těchto pět lidí rozešlo.

Na louce u Trpišova ležela skupina osob. Možná uprchlíci

Ve 14.35 hodin informoval strtážníky muž o tom, že na louce u Trpišova zpozoroval ležící skupinu osob, načež pojal podezření, že se může jednat o uprchlíky z cizího státu. Hlídka uvedenou lokalitu prověřila, avšak tyto lidi zde nezaregistrovala.

Obyvatel ubytovny bouchal po hádce hlasitě dveřmi

Přesně v 19 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že v ubytovně v Moravské ulici jeden z jejích obyvatelů hlasitě bouchá dveřmi. Strážníci po příjezdu do uvedeného zařízení jednali s dotyčným mužem, jenž uvedl, že jeho jednání předcházela slovní rozepře s přítelkyní. Hlídka jej proto poučila, a protože k poškození dveří nedošlo, zase odjela.

Chlapíka zmlátila v sídlišti Víta Nejedlého jeho družka

Ve 23.23 hodin požádal o příjezd strážníků do sídliště Víta Nejedlého občan, jenž uvedl, že byl napaden družkou. Hlídka následně zjistila, že se mezi oběma osobami jedná o dlouhodobé spory, proto událost zadokumentovala a spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here