Parta lidí měla podle oznámení občana kouřit na autobusovém nádraží marihuanu

0
637
Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 17. března 12.59 hodin kontaktovala strážníky pracovnice supermarketu na Palackého třídě s tím, že z jejich prodejny právě vyšel místní bezdomovec, jenž má špinavý oděv a je pomočený a dodala, že s největší pravděpodobností se posadí před vchodem do supermarketu, kde bude odpuzovat zákazníky. Hlídka po příjezdu dotyčného pro jeho znečistění z okolí prodejny vykázala.

Hlídka vykázala z Palackého třídy bezdomovce

Před 14. hodinou byli strážníci přivoláni na parkoviště u supermarketu na Palackého třídě, kde tam ulehl na zem muž bez domova. Hlídka i v tomto případě dotyčného odsud vykázala.

Bezdomovec prý u silnice ze Slatiňan do Kunčí odpočíval

V 15.07 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že u staré silnice vedoucí ze Slatiňan do obce Kunčí leží neznámý muž. Dotyčný bezdomovec hlídce uvedl, že pouze chvíli odpočíval. Poté vstal a odešel pryč.

Parta lidí měla kouřit na autobusovém nádraží marihuanu

V 17.54 hodin vyjeli strážníci do ulice Čs. armády, kde v prostoru autobusového nádraží měla skupina lidí kouřit marihuanu. Hlídka prověřila uvedené místo i jeho okolí, avšak tyto lidi zde nezaregistrovala.

Obyvatelka Vaňkovy ulice měla strach z cizího muže

Několik minut před 21. hodinou požádala o příjezd strážníků do Vaňkovy ulice místní obyvatelka, jež uvedla, že na její pozemek vkročil odemknutou brankou neznámý člověk, jenž se mohl na její zahradě ukrýt. Hlídka po příjezdu prověřila pozemek oznamovatelky, avšak žádnou cizí osobu zde nezastihla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here