Očkovací centrum Chrudimské nemocnice začalo fungovat v nových prostorách. Nově slouží i osobám s chronickým onemocněním

0
880
Foto: Roman Zahrádka

Osoby přicházející do Chrudimské nemocnice na očkování proti onemocnění covid-19 mohou od úterý 23. března využívat nových prostor, zrekonstruovaných k účelům očkovacího centra. To bude nově sídlit v objektu před hlavním vstupem do budovy nemocnice, kde dříve působila Zdravotní záchranná služba Pardubického kraje. Od středy 24. března je registrace nově umožněna i osobám s chronickým onemocněním.

Osoby přihlášené k očkování už nebudou chodit do prostor ortopedické ambulance v budově monobloku nemocnice, kde se očkovací centrum doposud nacházelo. Nový hlavní vstup do očkovacího centra je umístěn v budově vrátnice z Václavské ulice, kde bude probíhat registrace a potřebná administrativa k očkování. Samotná aplikace očkovací látky se pak uskuteční ve zrekonstruovaných prostorách budovy bývalé zdravotnické záchranné služby přímo naproti zmíněné vrátnici. Parkování pro očkované je vyhrazeno na městském parkovišti před lékárnou Chrudimské nemocnice.

K očkování je třeba si s sebou přinést občanský průkaz a kartičku pojišťovny, případně vyplněný Dotazník před očkováním proti covid-19, který je dostupný ke stažení na webové stránce https://www.nempk.cz/…-19.

Na očkování proti onemocnění covid-19 je třeba se zaregistrovat na stránce https://registrace.mzcr.cz. Jakmile se na zvoleném očkovacím místě uvolní termíny, zájemce o očkování obdrží na svůj mobilní telefon SMS s kódem PIN2, který využije pro rezervaci termínu očkování. Tu je třeba provést na webové adrese https://reservatic.com/…ani.

Foto: Chrudimská nemocnice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here