Hlídka strážníků vylovila z náhonu uhynulou slepici. Den předtím to byla kachna

0
634
Foto: Pixabay.com

V pondělí 22. března před jedenáctou dopoledne vyjeli strážníci na Palackého třídu, kde došlo v supermarketu ke krádeži zboží. Hlídka v prodejně zastihla podezřelého muže z Heřmanova Městce, jenž se ke svému úmyslnému jednání doznal. Strážníci s ním tedy vyřešili přestupek proti majetku uložením pokuty. Zadržené lahve alkoholu byly poté v neporušeném stavu vráceny zpět do prodeje.

Podezřelý muž nabízel u supermarketu mobilní telefony

Přibližně o hodinu později bylo oznámeno na linku 156, že se u supermarketu v ulici SNP pohybuje neznámý muž, jenž kolemjdoucím lidem nabízí k prodeji mobilní telefony. Hlídka prověřila uvedené místo a následně i okolí dalších místních supermarketů, avšak s negativním výsledkem.

Šest parkovaček po upozornění občana v Pobřežní ulici

V 15.58 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že v Pobřežní ulici parkuje nesprávně několik automobilů. Hlídka zde proto na šest vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Hlídka strážníků vylovila z náhonu uhynulou slepici

V 17.31 hodin byli strážníci přivoláni k vodnímu náhonu za letním stadionem, kde žena zaregistrovala uhynulého ptáka. Hlídka uhynulou slepici vyzvedla a následně ji umístila do speciálního mrazicího boxu v areálu Technických služeb v Sečské ulici, odkud byla předána k odborné likvidaci.

Trojice osob přelezla plot a vnikla do areálu supermarketu

V 18.46 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že u supermarketu v ulici SNP tři osoby překonaly oplocení v jeho zadní části a vstoupily do areálu prodejny. Strážníkům po příjezdu na místo ostraha supermarketu sdělila, že dotyční lidé již oplocený prostor opustili, a dodala, že jejich jednáním žádná škoda na majetku prodejny nevznikla. Hlídka poté odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here