Žena vyhodila v opilosti z okna do Filištínské ulice dva květináče

0
957
Foto: Pixabay.com

Ve středu 24. března po sedmé ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Poděbradovy ulice, kde v tamním supermarketu došlo ke krádeži zboží. Hlídka přítomnému podezřelému muži, jenž se doznal, že úmyslně pronesl za pokladní zónu bez zaplacení cukrovinky, uložila pokutu.

Pět parkovaček po upozornění v sídlišti U Stadionu

V 10.40 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v sídlišti U Stadionu parkují některé automobily v obytné zóně nesprávným způsobem. Hlídka proto na pět vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Z dodávky v Havlíčkově ulici měl vytékat olej

Po jedenácté dopoledne upozornil občan strážníky na to, že na parkovišti v Havlíčkově ulici parkuje dodávkový automobil, z něhož možná vytéká olej. Strážníci informaci na místě prověřili, avšak protiprávní jednání řidiče tohoto vozidla neshledali. Ohledně nepatrného množství provozní kapaliny na komunikaci se hlídce nepodařilo spolehlivě určit, zda pochází ze zmíněného automobilu, či z jiného vozidla.

Hlídka hledala v Hradištní ulici podomní prodejce

V 11.36 hodin byli strážníci přivoláni do Hradištní ulice, kde se měli pohybovat podomní prodejci. Hlídka prověřila uvedený dům i jeho okolí, avšak tyto lidi zde nezaregistrovala.

Další podomní prodejci, tentokrát v sídlišti Na Šancích

Ve 12.15 hodin obdrželi strážníci informaci o podomních prodejcích, kteří se měli tentokrát pohybovat v sídlišti Na Šancích. I v tomto případě hlídka prověřila příslušnou budovu a její okolí, avšak tyto lidi zde nezastihla.

Žena vyhodila v opilosti z okna dva květináče

Ve 13.30 hodin vyjeli strážníci do Filištínské ulice, kde během uplynulé noci měla obyvatelka jednoho z domů vyhodit z okna dva květináče, které dosud neuklidila. Hlídka proto kontaktovala odpovědnou ženu, jež se za své chování v opilosti omluvila a rozbité květináče ihned uklidila.

Čtveřice bezdomovců bez respirátorů před Borznou

Před 16. hodinou bylo oznámeno na linku 156, že u obchodního centra na Borzně sedí bezdomovci bez zakrytých dýchacích cest a jeden z nich leží dokonce na zemi. Strážníci na místě zastihli čtyři sedící osoby, z nichž dvě neměly nasazené respirátory. Hlídka je proto poučila a po vyřešení jejich protiprávního jednání odjela.

Automobil se zapnutými světlomety v Husově ulici

V 19.35 hodin kontaktoval strážníky muž s tím, že u jednoho z domů v Husově ulici zpozoroval zaparkovaný automobil, jehož řidič před odchodem zapomenul vypnout světlomety. Hlídka majitele vozidla vyrozuměla.

Na Palackého třídě pobíhal pes menšího vzrůstu

Ve 20.13 hodin byli strážníci přivoláni k supermarketu na Palackého třídě, kde volně pobíhal pes menšího vzrůstu. Poté, co hlídka zvíře odchytla, se dostavil na místo jeho majitel, jemuž byl pes po vyřešení přestupku v pořádku vydán.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here