Kdo hodil v ulici Na Sádkách do náhonu horské jízdní kolo?

0
854
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 26. března před osmou ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde občan zpozoroval odložené injekční stříkačky. Hlídka tedy předměty na místě vyzvedla a poté je odevzdala k odborné likvidaci.

Auta parkující na chodníku a ve vjezdu do areálu firmy

V 7.59 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že v Průmyslové ulici zaregistroval automobily parkující na chodníku a také ve vjezdu do areálu zdejší firmy. Hlídka na místě shledala jedno vozidlo, s jehož řidičkou vyřešila dopravní přestupek na místě.

Kdo hodil v ulici Na Sádkách do náhonu horské kolo?

Přesně v osm ráno byli strážníci přivoláni do ulice Na Sádkách, kde ve vodním náhonu leželo horské jízdní kolo. Hlídka tento starší dopravní prostředek z vody vyzvedla a poté jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu Chrudim.

U krajnice silničního obchvatu ležely kusy pneumatik

V 9.06 hodin obdrželi strážníci od řidiče informaci o tom, že na konkrétním místě silničního obchvatu města leží na vozovce pneumatiky. Strážníci části pneumatik nákladního automobilu zaregistrovali u krajnice, proto o zjištěných skutečnostech učinili zápis do knihy závad a zároveň vyrozuměli Ředitelství silnic a dálnic.

V Pardubické ulici se měl po silnici pohybovat zmatený muž

V 15.38 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se v Pardubické ulici na komunikaci pohybuje zmateně muž. Hlídka prověřila uvedenou ulici i její okolí, avšak tohoto člověka zde nezaregistrovala.

Bezdomovci popíjející alkohol poblíž supermarketu

V 16.27 hodin vyjeli strážníci k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, neboť se nedaleko této prodejny měli zdržovat bezdomovci popíjející alkohol. Hlídka informaci prověřila, ale na uvedeném místě již nikoho nezastihla.

V ulici Strojařů byl nad ránem rušen oslavou noční klid

Krátce před pátou ráno bylo oznámeno prostřednictvím tísňové linky, že v jednom z bytových domů v ulici Strojařů dochází k rušení nočního klidu hlukem, jenž vychází z konkrétního bytu. Strážníci v budově kontaktovali odpovědného obyvatele, jenž uvedl, že společně s přítelkyní doma slavil a za své jednání se omluvil. Po vyřešení přestupku hlídka odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here