Upozornění na partu patnácti mužů popíjejících za dveřmi restaurace pivo

0
1123
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 25. března ve 12.39 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že u budovy střední školy na Tyršově náměstí děti odchytly volně pobíhajícího psa. Oznamovatel dodal, že se společně pokusili kontaktovat majitele zvířete na telefonním čísle uvedeném na obojku psa, avšak neúspěšně. Strážníci tedy zvíře od dětí převzali a dopravili je na adresu, jež byla rovněž uvedená na obojku. Tam se podařilo zastihnout majitele psa, jenž po vyřešení přestupku s hlídkou zvíře v pořádku převzal.

V parčíku v Husově ulici ležel na lavičce bezdomovec

Přibližně o hodinu později byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde v parčíku ležel na lavičce bezdomovec. Dotyčný po příjezdu hlídky vstal a odešel odsud pryč.

Hlídka musela bezdomovce vykázat z parku podruhé

Přesně ve 14 hodin kontaktovala strážníky žena s informací o tom, že po odjezdu strážníků z Husovy ulice se muž bez domova vrátil do parčíku, kde opět ulehl na lavičku. Hlídka v tomto případě muže z místa vykázala.

Patnáct mužů popíjejících za dveřmi restaurace pivo

V 17.27 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se v jedné z místních restaurací v chodbě za vstupními dveřmi do tohoto podniku nachází přibližně patnáct mužů popíjejících pivo, a to v rozporu s platným vládním opatřením. Strážníci společně s přivolanými policisty vykonali kontrolu uvedené restaurace, avšak žádného hosta zde nezastihli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here