Hlídka strážníků musela vykázat z uzavřeného skateparku asi dvacet lidí

0
1014
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V úterý 30. března v 8.27 hodin kontaktoval strážníky občan s informací o tom, že v ulici K Májovu zpozoroval čtyři odložené dopravní značky. Hlídka po konzultaci s příslušným pracovníkem Technických služeb Chrudim učinila o události zápis do knihy závad a věc bude předmětem dalšího šetření.

Nalezená elektrická dětská čtyřkolka U Stadionu

V 10.30 hodin byli strážníci přivoláni do prodejny v sídlišti U Stadionu, kdem občan předal personálu elektrickou dětskou čtyřkolku, kterou předtím zpozoroval opuštěnou na nedaleké travnaté ploše. Hlídka tedy dopravní prostředek v prodejně vyzvedla a uložila jej do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Volně pobíhající pes u nadjezdu na místní část Topol

V 11.03 hodin bylo oznámeno na linku 156, že na silnici vedoucí do obce Topol se u nadjezdu zdržuje volně pobíhající pes. Po příjezdu strážníků toto zvíře odchytla jeho majitelka z Chrudimi, jež po vyřešení přestupku s hlídkou svého psa odvedla.

V prodejně potravin byla nalezena dámská kabelka

O několik minut později vyjeli strážníci do Havlíčkovy ulice, kde byla v prodejně potravin nalezená cizí kabelka, platební karta a peněženka. Hlídka po zadokumentování tyto věci uložila do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Hlídka vykázala ze skateparku asi dvacet lidí

V 16.13 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že se v uzavřeném skateparku nachází děti. Hlídka po příjezdu odsud vykázala si dvacet osob.

Hádka muže se ženou na dětském hřišti v Hradištní ulici

Před 18. hodinou bylo oznámeno na tísňovou linku, že se na dětském hřišti v Hradištní ulici hádají dospělí lidé. Strážníci však na místě nikoho nezastihli. Dotazem u kolemjdoucích lidí vyšlo ale najevo, že zde došlo ke slovní rozepři mezi mužem a jeho družkou. Hlídka poté odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here