Probíhá benefiční aukce květin: Kdo si nějakou pořídí, pomůže pohybovému studiu Padma

0
669
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Už je to víc než rok, co naši republiku a celý svět sužuje koronavirus. Potýkají se s ním úplně všichni, samozřejmě i neziskové organizace. A samozřejmě i v Chrudimi, kde se do velkých potíží dostal také spolek Padma. Ten v našem městě provozuje, respektive provozoval, dokud to šlo, stejnojmenné pohybové studio. Mezi jeho hlavní aktivity patří jóga, čínská energetická cvičení, orientální tanec, zdravotní cvičení nebo meditační a relaxační techniky.

„Loňské jaro a léto jsme díky podpoře lidí zvládli. Ale aktuální výluka, trvající s krátkou pauzou už téměř půl roku, nás dostala do těžké situace s placením nájmu,“ říká Aleš Nunvář, předseda spolku. A dodává: „Raději nechci předpovídat, kdy budeme moci Padmu opět otevřít. Vím ale jistě, že to nechci vzdát.“

Proto nyní probíhá nápaditá velikonoční aukce květin, které zmiňované neziskovce darovali cvičenci a sympatizanti. Prohlédnout si je všechny můžete ve fotogalerii na stránkách www.padmastudio.cz či na odkazu https://www.facebook.com/…dio. Přihazovat lze u každého snímku v komentářích až do 12. dubna do půlnoci. Zájemce s nejvyšší nabídnutou částkou si nakonec květinu odnese.

Kdo v aukci neuspěje nebo chce Padmu podpořit hned, může tak učinit na transparentním účtu 2200524449/2010 (Fio banka). „Samozřejmě si uvědomujeme, že pokračování pohybového studia je banálním problémem oproti těžkostem, jakým čelí jiní lidé, nebo dokonce ztrátám na životech. Děláme to jen jako hobby, ale na podzim to bude už deset let, co Padma v Chrudimi funguje. I proto si myslíme, že lidé k nám opět budou chodit na cvičení, až skončí dosavadní omezení,“ shrnuje Nunvář.

Máte doma rádi svěží zeleň? Právě teď můžete spojit příjemné s užitečným.

Napsal: Miloš Pelikán

Foto: Spolek Padma

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here