Auta zaparkovaná Na Větrníku obcházel podezřelý muž a pokoušel se je otevřít

0
455
Sídliště Na Větrníku. Foto: Roman Zahrádka

V úterý 13. dubna ve 14.25 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že v prostoru autobusové zastávky na Borzně zpozoroval stojící nákladní automobil. Hlídka proto na uvedené vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Právní zástupce odsouzeného kontaktoval strážníky

Před 15. hodinou se obrátil na strážníky s žádostí o pomoc právní zástupce místního obyvatele ve výkonu trestu odnětí svobody s tím, že jeho klientovi se několik dnů nepodařilo telefonicky zkontaktovat svého otce z Chrudimi. Hlídka se na základě této prosby pokusila dotyčného kontaktovat v místě jeho bydliště, avšak s negativním výsledkem. O zjištěných skutečnostech byl právní zástupce telefonicky informován.

Upozornění na nevhodně se chovající mládež Na Ostrově

V 16.30 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Na Ostrově sedí u pískoviště mládež, jež se tam chová nevhodně. Hlídka však na místě ani v okolí tyto lidi nezastihla.

Auta zaparkovaná Na Větrníku obcházel podezřelý muž

Ve 21.50 hodin vyjeli strážníci do sídliště Na Větrníku, kde se měl pohybovat podezřelý muž, jenž obcházel zaparkované automobily a pokoušel se je otevřít. Hlídka informaci prověřila, avšak dotyčného nikde nezpozorovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here