Na dopravní značku v sídlišti Na Větrníku někdo pověsil klíče od dvou automobilů

0
497
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 15. dubna v osm ráno oznámila na linku 156 ostraha supermarketu na Palackého třídě, že v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Strážníci v supermarketu zastihli podezřelého muže, jenž se ke svému úmyslnému jednání doznal, proto s ním hlídka vyřešila přestupek proti majetku uložením pokuty. Zadržené zboží tento člověk dodatečně uhradil a odnesl s sebou.

Dvě nalezené platební karty v supermarketu

V 16.14 hodin vyjeli strážníci do ulice SNP, kde byly v supermarketu nalezeny cizí platební karty. Hlídka tyto dva předměty v prodejně vyzvedla a odevzdala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Na dopravní značce Na Větrníku visely klíče od dvou automobilů

O pět minut později informovala strážníky žena o tom, že na dopravní značce v sídlišti Na Větrníku již druhým dnem visí klíče od vozidla. Hlídka tedy klíče od dvou různých automobilů z dopravní značky vyzvedla a odevzdala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Další nalezené platební karty v místním supermarketu

V 17.35 hodin byli strážníci přivoláni do dalšího supermarketu v ulici SNP, kde byly rovněž nalezeny cizí platební karty. Hlídka následně tyto předměty umístila do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Auto parkující před vjezdem na pozemek ve Smetanově ulici

Přibližně o dvě hodiny později kontaktoval strážníky občan s tím, že ve Smetanově ulici parkuje částečně před vjezdem na jeho pozemek cizí automobil. Hlídka po domluvě s oznamovatelem umístila za stěrač tohoto vozidla výzvu pro nepřítomného řidiče.

Žena přinesla strážníkům nalezený skateboard

V 19.50 hodin se před služebnu městské policie na Resselově náměstí dostavila žena, jež strážníkům předala nalezený skateboard. Hlídka sportovní náčiní po zadokumentování předala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Dodávka parkovala na vodorovném dopravním značení

Po jedné hodině v noci bylo oznámeno na linku 156, že v sídlišti Na Větrníku parkuje dodávkové vozidlo v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka proto na tento automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Obyvatel domu rušil sousedy nahlas puštěným rádiem

O několik minut později strážníci vyjeli do ulice Čs. partyzánů, kde v byl bytovém domě rušen noční klid hlukem z konkrétního bytu. Hlídka odpovědného obyvatele kontaktovala. Dotyčný okamžitě vypnul rádio a po vyřešení přestupku strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here