Pes, který byl odchycen v Husově ulici, měl štěstí. Strážníci znali jeho majitele a nemusel proto do útulku

0
406
Foto: Pixabay.com

V pátek 16. dubna ve 12.35 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že v Husově ulici volně pobíhá středně velký pes. Strážníci tedy zvíře odchytli a na základě místní znalosti ho dopravili jeho majiteli. Po vyřešení přestupku dotyčný muž svého psa od hlídky převzal.

Tři parkovačky po upozornění občana v Havlíčkově ulici

Ve 12.39 hodin byli strážníci přivoláni do Havlíčkovy ulice, kde v určitém místě nesprávně parkovaly automobily. Hlídka zde proto za stěrače tří vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Parkovačka za stěračem automobilu na chodníku

Ve 21.15 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že u jednoho domu v sídlišti Na Větrníku parkuje automobil na chodníku. Hlídka proto na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

V Tyršově ulici klečel člověk. Byl z něho cítit alkohol

Ve 22.05 hodin zpozorovali strážníci během hlídkové činnosti ve Slatiňanech v Tyršově ulici muže klečícího na chodníku. Přestože byl z jeho dechu cítit alkohol, orientoval se. Hlídce dotyčný uvedl, že během chůze zavrávoral a poté upadl na kolena. Protože při pádu žádné neutrpěl žádné zranění, vstal a odešel do místa svého bydliště.

Žena rušila hudbou noční klid v bytovce ve Václavské ulici

O dvacet minut později bylo oznámeno na linku 156, že v bytovém domě ve Václavské ulici dochází k rušení nočního klidu hlukem, jenž vychází z konkrétního bytu. Po příjezdu strážníků jeho obyvatelka hudbu ve svém bytě vypnula. Po vyřešení přestupku hlídka odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here