Žijeme ještě ve svobodné demokratické společnosti? Jednomu ze studentských vůdců sametové revoluce byl zrušen televizní kanál

4
300
Ilustrační foto: Pixabay.com

Lidi, pomozte! Přátelé, nepletete se, dnes mi byl zrušen kanál GoschaTV1 na YT. – Prosím o vaši pomoc. Přikládám petici v příloze.

Žádost o obnovení kanálu GoschaTV1 na YouTube

Přátelé, dnes 17. 4. 2021 mi byl zrušen kanál GoschaTV1 – https://www.youtube.com/…mzA

Na mém kanále byla únorová sankce za video „Primář Musil odvolán za pravdu o KORONAVIRU???“. Video bylo smazáno a sankce za „zdravotní dezinformaci“ měla vypršet za necelý měsíc, konkrétně 12. 5. 2021.

Další březnovou sankci jsem dostal za video „Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR!“. Tuto Petici sestavili přední lékařští odborníci a podepsalo ji přes 80 000 občanů. Následně Parlament ČR na 39. schůzi Petičního výboru 30. března vyslechl zástupce signatářů a Petici přijal! Mé video bylo podkladem této prezentace a za tím účelem natočeno.

Připomínám hlavní body Petice:

1) Uklidnit obyvatelstvo a přestat jej děsit
2) Upustit od plošných restriktivních opatření
3) Povinné roušky a respirátory jen tam, kde je to opravdu nutné
4) Upustit od povinného testování osob BEZ PŘÍZNAKŮ a ponechat rozhodnutí na ošetřujícím lékaři
5) Nedopustit zavedení povinné vakcíny
6) Věnovat se práci na obnově zdevastovaného hospodářství

I toto video bylo na YT smazáno a označeno jako zdravotní dezinformace. Ačkoli to neodpovídalo skutečnosti! Tato druhá sankce měla vypršet 27. 6. 2021.

A nyní, 17. dubna 2021, mi byl kanál GoschaTV1 zrušen. Za třetí sankci, za video „Psychopati v politice v době koronaviru – MUDr. Jan Hnízdil a Bc. Michal Tříska (6. 3. 2021)“. Opět se zdůvodněním „zdravotní dezinformace“. Jedná se o video prezentaci knihy těchto autorů „Všichni jsou PSYCHOPATI, jenom já jsem letadlo“. Zabývá se myšlenkou, že psychopat v politice, který nezná empatii, odpovědnost ani svědomí dnes dokáže fatálně ohrozit nejen své společenství, ale celou planetu. Autoři také rozebírají psychologické portréty hlavních tří českých politiků (Zeman, Babiš, Klaus) a řeší, jak jejich povahové a osobnostní deformace ovlivňují naše životy v době pandemie. Jedná se o novou knihu vydanou v renomovaném Nakladatelství Lidové noviny (2021).

Smazání kanálu GoschaTV1 na základě těchto tří videí pokládám za sporné a prosím znovu o vaše přehodnocení.

Kanál obsahuje zhruba 1800 videí s často jedinečnými záznamy českých duchovních a filozofických osobností a stal se tak jistou pokladnicí tohoto vědění a krásných duchovních učení. O to vše teď diváci přicházejí.

Kanál GoschaTV1 je primárně zaměřen na duchovní poznání – různé výpovědi, besedy, přednášky. Pomohl za roky své existence velkému množství lidí, svědčí o tom četné dopisy, které dostávám. A některým doslova zlepšil kvalitu života. (Dostal jsem i dopisy, kdy pisatel uvedl, že díky našim videím nespáchal sebevraždu.)

Na tomto kanále na YouTube pracuji už 10 let, má 43 milionů zhlédnutí a 90 000 odběratelů. Stal se pevnou součástí života, inspirace a sdílení na sociálních sítích velkého množství lidí, nejen v ČR. V posledním roce jsem se pochopitelně věnoval i věcem společenským a souvisejícím s nemocí Covid. Poctivě jsem hledal pravdu a snažil s pochopit, jaká je situace s pandemií. Tomu odpovídala i některá videa. Jednalo se však vždy o profesionální a odborné názory, nikoli bulvární nebo provokativní.

V Listopadu 1989 jsem patřil mezi tzv. studentské vůdce a podílel jsem se na obnově demokracie a svobody slova. Má následná práce filmařská, dokumentaristická i duchovní byla vždy prodchnuta myšlenkami humanismu, přátelství, pospolitosti a pozitivních lidských a občanských svobod.

Žádám proto a APELUJI, abych po 31 letech netrpěl za svou práci a nebyl perzekvován, a spolu se mnou miliony diváků kanálu GoschaTV1. A aby mi byla vrácena možnost pracovat na tomto kanále dále…

Vím, že ve smluvních podmínkách Googlu je, cituji: „Společnost Google si vyhrazuje právo: Kdykoliv a z jakéhokoli důvodu účet zrušit, s oznámením nebo bez něj.“

Na základě uvedených faktů DŮRAZNĚ PROSÍM A ŽÁDÁM o OBNOVENÍ KANÁLU!

Chci věřit, že stále žiju ve svobodné demokratické společnosti se zaručenou svobodou slova. Z mé strany nedošlo k žádné „zdravotní dezinformaci“ a pokud jsem se tématu zdraví věnoval, citoval jsem a zveřejňoval renomované lékařské odborníky.

Věřím, že došlo k nedorozumění a že kanál obnovíte. Děkuju!

S přátelským pozdravem
Igor Chaun
goscha@eznam.cz
www.goscha.cz
GOSCHA Spolek
Dobrovského 42
Praha 7, 170 00

Prosím o vaši pomoc a podporu OBNOVENÍ KANÁLU GoschaTV1
(https://www.youtube.com/…mzA)

Děkuju za
– podpis petice https://www.petice.com
– sdílení na vašich sociálních sítích
– přeposlání e-mailem přátelům
– žádost o obnovení kanálu na https://www.facebook.com/…cz/

a googleirelandlobbyingreturn-external@google.com

– ZASLÁNÍ TIŠTĚNÉHO DOPISU na

Google Czech Republic
Taťána le Moigne
regionální ředitelka
Stroupežnického 3191/17
Praha 5, 150 00

Budu vděčný za jakoukoliv vaši podporu, radu, pomoc. Děkuju, Igor

Zdroj: https://www.facebook.com/…tif

4 KOMENTÁŘE

  1. Zdravím, pane Zahrádko, díky dlouhodobému tolerování lží ve veřejném prostoru jsme došli do situace, kdy lidé jsou schopni věřit všemu a zároveň nikomu. Takže jsem rád, že ty lži a pomluvy (které pomáháte šiřit) začal konečně někdo řešit.

  2. Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu. Tolik Listina základních práv a svobod České republiky, pane Koblížku (pokud vůbec existujete a nejste jen dalším nastrčeným klonem jisté zájmové skupiny na tomto webu a na sociálních sítích). Jestliže ale souhlasíte s cenzurou a zákazy, které nejsou právě typickým znakem pro demokracii, potom vědomě napomáháte budování totality (a jdete proti zákonům této země). Totalita si vždy usurpuje právo na to, co je a není správné, a za pravdu vydává jen tu vlastní na úkor názoru druhých. Jednoduše proto, že má ze svobodné diskuze strach. Nemusím s Igorem Chaunem stokrát souhlasit, jako že občas nesouhlasím, což je v běžné diskuzi přirozené, protože ho považuji za sluníčkáře, který v tuto chvíli nejspíš nerozumí tomu, co mu provedla instituce v demokratické zemi, za kterou bojoval, ale budu s ním do krve hájit svobodu slova a projevu, kterou nám zaručuje Ústava ČR a již zmíněná Listina základních práv a svobod. A je smutné, že pro nadnárodní korporace jsou to v této době jen bezcenné cáry papíru, které roztrhají beztrestně na kusy, kdykoli si vzpomenou. A přesně tohle je ta chvíle, kdy by měli naši politici začít bít na poplach a lidé protestovat v ulicích, jinak o tu svoji svobodu díky všem Koblížkům a jim podobným brzy přijdeme.

  3. Dobrý den, pane Zahrádko, to jsou krásná slova o tom, jak byste bránil demokracii. A bránil byste ji i “ do krve“ ve Vámi opěvovaném Putinově Rusku? Tam jsou totiž Ti, kteří nesouhlasí s Putinovou politikou hromadně zatýkáni a leckdy i fyzicky likvidováni. Máte pocit, že v Rusku, které tu všude chválíte, existuje demokratická opozice? Jak to tam je s vraždami novinářů, kteří nejsou poplatní režimu..

  4. Vážený pane Blažku, hned v úvodu se omlouvám, že musím začít těmito slovy: „Vy o koze, já o voze.“ Výše uvedený materiál není o Putinově Rusku, ale o cenzuře na internetu. To za prvé. Za druhé není pravda, že opěvuji Putinovo Rusko, jak se snažíte podsunout čtenářům, ale i komunálním politikům, které vyzýváte na můj účet k diskuzi. Pokud snad takový můj materiál v těchto novinách dohledáte, zveřejněte ho. Jsem však přesvědčen, že žádný takový neexistuje a Vy osobně se vědomě dopouštíte přečinu pomluvy, anebo z neznalosti, což Vás z pohledu zákona neomlouvá. Vás nejspíše iritují odlišná stanoviska ze sdílených médií, která nejsou totožná s tím, co jste zvyklý konzumovat z mainstreamu. Znovu ale musím zdůraznit, že nejsou mým dílem, jsou však z novinářského hlediska legitimní a legální a poskytují jen jiný úhel pohledu na danou problematiku, aniž bych je musel považovat za sobě vlastní, natož čtenáři, kteří ať se sami rozhodnou, na čí straně je pravda. Diskuze je v demokratické společnosti prospěšná. Je-li však umlčována fanatiky, je tím poskytován prostor diktatuře. S ohledem na Váš věk si to, prosím, zapamatujte. Mám za to, že jsem se vyjádřil vyčerpávajícím způsobem a do další diskuze na toto téma se už nehodlám zapojovat. Děkuji za pozornost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here