Hlídka strážníků musela vykázat z Palackého třídy bezdomovce, který se válel po zemi u zdejší školy

0
572
Foto: Pixabay.com

V úterý 20. dubna před osmou ráno bylo oznámeno na linku 156, že u domu v ulici Obce Ležáků parkuje nesprávně automobil. Při příjezdu strážníků se na místě nacházela již tři stojící vozidla. Se dvěma přítomnými řidiči vyřešila hlídka dopravní přestupky na místě a za stěrač třetího automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Vodárenská společnost odkalovala v ulici SNP vodu

V 10.22 hodin vyjeli strážníci do ulice SNP, kde řidička u autobusové zastávky zpozorovala vytékající vodu. Hlídka informaci ověřila a poté operátor městské policie telefonicky kontaktoval pracovníka Vodárenské společnosti Chrudim, jenž sdělil, že se v tomto případě nejedná o havárii, nýbrž o řízenou akci za účelem odkalení vody.

Neusazený poklop na betonové skruži v Lázeňské ulici

Krátce po 18. hodině informovala strážníky žena o tom, že v Lázeňské ulici zaregistrovala betonovou skruž, jejíž poklop nebyl řádně usazen a byl o několik centimetrů vychýlený. Hlídka po příjezdu do ulice poklop řádně usadila a skruž tím zajistila.

Bezdomovec ležící u školy byl odsud strážníky vykázán

V 19.43 hodin byli strážníci přivoláni na Palackého třídu, kde u budovy zdejší školy ležel na zemi bezdomovec. Hlídka dotyčného po probuzení odsud vykázala.

Další bezdomovec ležel u kruhové křižovatky na Bídě

Ve 21.56 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že u okružní křižovatky Na Bídě leží na zemi zřejmě bezdomovec. Strážníci i v tomto případě bezdomovce po probuzení odsud vykázali. Dotyčný poté usedl na nedalekou lavičku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here