Žena strážníkům ohlásila, že byla napadena psychicky nemocnou sestrou

0
222
Ilustrační foto: Dollarphotoclub.com

Ve středu 21. dubna se před 16. hodinou obrátila na strážníky s žádostí o pomoc místní obyvatelka, protože její manžel doma upadl a ona sama mu nedokázala pomoci vstát. Hlídka tedy muže vyzvedla po pádu nezraněného a usadila jej do křesla, kde setrval v péči své ženy.

Na toaletách nádraží se našly injekční stříkačky

V 18.05 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v odpadkovém koši na toaletách vlakového nádraží v ulici Čs. armády leží injekční stříkačky. Hlídka tedy předměty vyzvedla a předala k odborné likvidaci.

Auto stálo na místě vyhrazeném pro invalidy

V 18.50 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že v ulici Strojařů stojí neoprávněně cizí automobil na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy, přičemž z jeho interiéru zní hlasitá hudba. Na místo proto vyjela hlídka, která však automobil už nezastihla.

Žena ohlásila, že byla napadena psychicky nemocnou sestrou

Ve 23.35 hodin vyjeli strážníci k místní ženě, jež oznámila, že byla fyzicky napadena psychicky nemocnou sestrou, která po útoku utekla pryč. Hlídka po příjezdu jednala s oznamovatelkou i s její přítomnou matkou. Protože napadená žena uvedla, že lékařské ošetření ani vyšetření nepotřebuje, strážníci událost zadokumentovali a spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu Chrudim.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here