Majitel chrudimského penzionu měl strach, že se někdo vloupal dovnitř. Strážníci zde přistihli jednoho ze zaměstnanců

0
581
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 24. dubna před desátou dopoledne požádala strážníky o pomoc obyvatelka Pardubické ulice s tím, že její manžel doma upadl na zem a ona mu nedokáže pomoci vstát. Hlídka dotyčného vyzvedla po pádu nezraněného a usadila jej do křesla, kde setrval v péči přítomné manželky.

Hádka mezi občany kvůli parkování v ulici Budovatelů

V 10.54 hodin oznámila na linku 156 řidička, že jakmile zaparkovala automobil v ulici Budovatelů, obyvatelé přilehlého domu jí napomenuli za parkování před jejich domem, což se jí dotklo. Oznamovatelka, jež na místě zastavila z důvodu nakládání nábytku, hlídce po příjezdu sdělila, že obyvatelům zmíněné budovy důvod k zastavení před jejich domem již vysvětlila a poté událost uzavřeli vzájemným smírem. Protože nikdo z přítomných lidí žádného šetření po strážnících nežádal, hlídka odjela.

Rušná oslava po druhé hodině v noci v Husově ulici

Po druhé hodině v noci byli strážníci přivoláni do panelového domu v Husově ulici, kde hlasitá hudby rušila noční klid. Hlídka kontaktovala odpovědnou obyvatelku, jež uvedla, že u ní doma probíhala oslava. Po vyřešení přestupku se strážníky žena oslavu ukončila a hudbu vypnula.

Majitel penzionu měl strach, že se někdo vloupal dovnitř

Ve 4.30 hodin se obrátil na strážníky s žádostí o pomoc majitel místního penzionu, jelikož na svůj mobilní telefon obdržel informaci o tom, že byl jeho objekt narušen. Vzhledem k tomu, že se dotyčný momentálně nacházel mimo Chrudim a neměl možnost budovu prověřit osobně, požádal o kontrolu penzionu strážníky. Hlídka na základě jeho žádosti příslušnou budovu prověřila a násilné vniknutí zde nezaregistrovala. Uvnitř penzionu byl však zastižen zaměstnanec, o jehož přítomnosti uvnitř byl majitel penzionu následně vyrozuměn.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here