Rvačku mezi dvěma školáky bude řešit chrudimská sociálka

0
627
Foto: Pixabay.com

V neděli 25. dubna v 10.55 hodin vyjeli strážníci do ulice Čs. armády, kde občan zpozoroval automobil stojící v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka proto za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Muž našel u altánu v Městském parku uhynulého ptáka

Přibližně o hodinu později oznámil občan na linku 156, že u altánu v Městském parku leží uhynulý pták. Hlídka tedy torzo ptačího těla dopravila do areálu Technických služeb v Sečské ulici, kde bylo uloženo do speciálního mrazicího boxu, odkud bylo následně vydáno k odborné likvidaci.

Odložené jízdní kolo v sídlišti U Stadionu

V 16.17 hodin byli strážníci přivoláni do sídliště U Stadionu, kde muž zpozoroval odložené a nezajištěné jízdní kolo. Hlídka tento dopravní prostředek od muže převzala a dopravila do služebny, aby ho následně předala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Vyvrácený kryt kanálové vpusti u jednoho z domů

V 17.11 hodin informovala strážníky žena o tom, že na kanálové vpusti u jednoho z domů v Čechově ulici ve Slatiňanech zaregistrovala vyvrácený kryt. Hlídka proto kryt usadila na příslušné místo a poté o zjištěných skutečnostech učinila zápis do knihy závad.

Rvačku mezi školáky bude řešit chrudimská sociálka

V 19.02 hodin oznámil na tísňovou linku muž, že jeho syn byl před budovou školy ve Slatiňanech napaden jiným chlapcem. Strážníci po příjezdu na místo jednali s přítomnými zákonnými zástupci obou hochů. Událost hlídka zadokumentovala a přítomné osoby poučila o dalším postupu a dále o tom, že o události budou vyrozuměni pracovníci Oddělení sociálně právní ochrany dětí při Městském úřadu v Chrudimi k dalšímu opatření.

Řidič auta měl úmyslně vytáčet motor do vysokých otáček

Ve 23.10 hodin vyjeli strážníci na základě upozornění od občana do Husovy ulice, kde měl opakovaně projíždět automobil konkrétní tovární značky, jehož řidič během jízdy úmyslně vytáčel motor do vysokých otáček, což děti oznamovatele rušilo ze spánku. Hlídka prověřila ulici a následně i celou lokalitu, avšak uvedené vozidlo zde nenašla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here