Nezjištěný vandal porýpal během jediného dne v Chrudimi dva automobily, ve Vlčnovské a Husově ulici

0
500
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Ve středu 28. dubna v 8.38 hodin oznámil na linku 156 pracovník Českých drah, že během úklidu u železničního přejezdu ve Škroupově ulici zpozoroval odloženou injekční stříkačku. Hlídka tento předmět na místě vyzvedla a poté jej odevzdala k odborné likvidaci.

Kdo porýpal ve Vlčnovské ulici automobil?

Přibližně o hodinu později byli strážníci přivoláni do Vlčnovské ulice, kde místní obyvatel zjistil, že jeho zaparkovaný automobil někdo poškodil porýpáním, přičemž pojal podezření, že to může souviset s jeho nedávným telefonátem na linku městské policie. Hlídka událost zadokumentovala, pořídila fotodokumentaci poškození a spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi při Městském úřadu v Chrudimi.

Odhozené dopravní značky v remízku ve Vestci

Ve 13.48 hodin kontaktoval strážníky muž s tím, že v remízku u místní části Vestec zaregistroval odložené dopravní značky. Strážníci informaci prověřili, dopravní značky nafotili a o události učinili zápis do knihy závad.

Další porýpaný automobil. Tentokrát v Husově ulici

V 16.02 hodin vyjeli strážníci do Husovy ulice, kde místní obyvatel zjistil, že jeho zaparkovaný automobil byl poškozen porýpáním. Hlídka i tuto událost zadokumentovala a spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi při Městském úřadu v Chrudimi.

Dva přestupky v parkování v sídlišti U Stadionu

Ve 20 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v sídlišti U Stadionu parkují nesprávně automobily. Po příjezdu strážníků se ke dvěma vozidlům dostavili jejich řidiči, kteří po vyřešení přestupků s hlídkou své automobily přeparkovali.

Parkovačka po upozornění občana v Malecké ulici

O šestnáct minut později upozornil strážníky občan na to, že v Malecké ulici parkuje automobil v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka proto na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Bezmocný zakrvácený muž skončil v péči zdravotníků

Před druhou hodinou v noci obdržel operátor městské policie tísňový signál od muže, jenž potřeboval pomoc strážníků. Strážníci dotyčného po pádu vyzvedli ze země a uložili na lůžko. Protože měl tento člověk krvavé zranění na hlavě, byla k němu přivolaná Zdravotní záchranná služba, jejíž posádka jej převzala do péče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here