Neznámý muž měl na Školním náměstí ohrožovat ženu nožem

0
704
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 29. dubna v 8.12 hodin kontaktovala strážníky žena s tím, že u supermarketu na Palackého třídě zpozorovala odloženou injekční stříkačku. Hlídka tedy předmět vyzvedla a poté jej předala k odborné likvidaci.

U kasáren v ulici Obce Ležáků pobíhaly po silnici ovce

O několik minut později byli strážníci přivoláni do ulice Obce Ležáků, kde u vojenských kasáren pobíhaly na komunikaci ovce. Při příjezdu hlídky na místo majitel zvířat ovce zaháněl na oplocený pozemek. Strážníci proto dotyčného poučili a poté odjeli.

Parkovačka po upozornění občana na Žižkově náměstí

V 16.26 hodin oznámil strážníkům občan, že na vyhrazených parkovacích místech na Žižkově náměstí parkuje vozidlo bez příslušného označení. Hlídka proto na automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Muž si nechal vyplatit zálohu za ukradenou přepravku

Před 17. hodinou vyjeli strážníci na Palackého třídu, kde mělo v supermarketu dojít ke krádeži zboží. Přítomný podezřelý mladý muž se hlídce doznal, že zde úmyslně na prodejní ploše vyzvedl prázdnou přepravku na pivo, za kterou si následně nechal vyplatit zálohu, proto s ním strážníci vyřešili jeho protiprávní jednání uložením pokuty.

Odhozená injekční stříkačka ležela v Družstevní ulici

V 18.47 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u popelnic v Družstevní ulici leží na zemi injekční stříkačka. Hlídka proto předmět vyzvedla a odevzdala jej k odborné likvidaci.

Muž měl na Školním náměstí ohrožovat ženu nožem

Ve 21.19 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, a to vzhledem k vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba prověřit informaci o tom, že má na Školním náměstí nějaký muž vyzbrojený nožem napadat ženu. Hlídka prověřila místo i jeho okolí, avšak tyto lidi zde nezaregistrovala, proto kontaktovala Policii ČR, jejíž operační důstojník sdělil, že oznamovatele se již nepodařilo telefonicky zkontaktovat, aby místo napadení upřesnil.

V ulici Přemysla Otakara pokřikoval před půlnocí opilec

Ve 23.50 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Přemysla Otakara, kde pokřikoval podnapilý muž. Při příjezdu hlídky se tento člověk v uvedené ulici, ani v jejím okolí nenacházel.

Zraněná srna u obchodního centra v ulici SNP

Po páté hodině ráno obdrželi strážníci informaci, že se u obchodního centra v ulici SNP u komunikace nachází zraněná srna. Strážníci informaci prověřili a poté na místo přivolali člena příslušného mysliveckého sdružení, jenž učinil potřebné kroky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here