Další porýpané auto v Chrudimi. Jeho majitelka podezírá z vandalismu svého souseda

0
699
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 1. května před sedmou ráno informoval řidič strážníky o tom, že u železničního přejezdu v ulici K Májovu zpozoroval opuštěný automobil, stojící uprostřed vozovky. Strážníci toto sdělení na místě prověřili. Řidič uvedeného vozidla se zdržoval poblíž automobilu a po vyřešení nesprávného stání v protisměru vozidlo přeparkoval.

Žena podezírá z porýpání automobilu svého souseda

V 10.30 hodin oznámila na linku 156 místní obyvatelka, že její zaparkovaný automobil někdo poškodil porýpáním, a dodala, že podezírá svého souseda. Hlídka událost zadokumentovala a věc dořeší přestupková komise Městského úřadu Chrudim.

Sanita odvezla muže ležícího v trávě do nemocnice

Po 18. hodině byli strážníci přivoláni k autobusové zastávce v ulici Dr. Milady Horákové, kde na travnaté ploše ležel neznámý muž. Protože dotyčný nereagoval na žádný z podnětů hlídky, byla na místo přivolána Zdravotní záchranná služba, jejíž posádka tohoto člověka dopravila do nemocnice. Vzhledem k tomu, že muž měl při sobě psa s evidenční známkou na obojku, strážníci zjistili jeho majitele a pokusili se jej, nebo někoho z jeho rodiny kontaktovat v místě bydliště. To se však nepodařilo, proto hlídka zvíře dopravila do útulku v Sečské ulici, kde je umístila do připraveného kotce.

Muže měly obtěžovat v Soukenické ulici dvě slečny

V 21.41 hodin kontaktoval strážníky muž s tím, že jej v Soukenické ulici obtěžují dvě slečny. Protože strážníci oznamovatele ve zmíněné ulici nezaregistrovali, operátor městské policie jej telefonicky kontaktoval, aby upřesnil svou polohu. Dotyčný tentokrát sdělil, že se nachází v Koželužské ulici. Ani tam jej však hlídka nezastihla. Strážníci poté prověřili okolní ulice, opět ale s negativním výsledkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here