V Pardubické ulici mělo dojít asi hodinu před půlnocí k hromadné rvačce osob a střelbě. Incident vyšetřuje Policie ČR

0
527
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 10. května v 11.05 hodin bylo strážníkům oznámeno, že v ulici V Tejnecku porušují některé automobily dopravní značku zákaz stání. Hlídka v tomto úseku zastihla jedno vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Zraněná sova uhynula ještě před převozem

V 18.25 hodin vyjeli strážníci do ulice K Májovu, kde se u jednoho z domů nacházela zraněná sova. Hlídka tedy ptáka odchytla a umístila do přepravního boxu. Ještě před převozem sovy do záchranné stanice živočichů však došlo k jejímu uhynutí. Pták byl následně uložen do speciálního mrazicího boxu v areálu Technických služeb Chrudim v Sečské ulici, odkud byl předán k odborné likvidaci.

Hromadná rvačka a střelba v Pardubické ulici

Ve 22.55 hodin informoval strážníky občan o tom, že se v Pardubické ulici u hřiště vzájemně fyzicky napadá několik osob. Po příjezdu strážníků se na místě nacházela jedna osoba, jež uvedla, že o oznámené události neví. Po chvíli se k hlídce dostavili policisté, kteří obdrželi oznámení, že během této události mělo dojít i ke střelbě ze střelné zbraně. Událost poté převzala k šetření Policie ČR a strážníci jejím příslušníkům poskytli asistenci.

Nezajištěná kanálová vpusť v ulici Strojařů

Po půlnoci bylo oznámeno na linku 156, že se v křižovatce ulic Strojařů a Průmyslová nachází nezajištěná kanálová vpusť. Strážníci nebezpečné místo provizorně označili a v ranních hodinách o zjištěné závadě vyrozuměli příslušného pracovníka Technických služeb Chrudim.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here