Nezletilý chlapec byl na autobusovém nádraží napaden neznámým výrostkem

0
531
Foto: Roman Zahrádka

V pondělí 17. května v 10.10 hodin požádala strážníky spolupráci Policie ČR, a to z důvodu vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba prověřit oznámení o tom, že se v ubytovně v Moravské ulici nachází muž, jenž se zde chová agresivně vůči jejím obyvatelům, křičí a nadává. Strážníci v budově obdrželi informaci, že dotyčný před jejich příjezdem odešel neznámo kam. Hlídka následně prověřila okolí ubytovny i celou lokalitu, avšak dotyčného nikde nezpozorovala. O zjištěných skutečnostech byla poté informována Policie ČR.

Obsazené místo pro invalidu na Žižkově náměstí

Ve 12.22 hodin byli strážníci přivoláni na Žižkovo náměstí, kde občan zaregistroval automobil, jenž neoprávněně stál na parkovacím místě vyhrazeném pro konkrétní vozidlo invalidy. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitelku tohoto automobilu. Dotyčná se po chvíli dostavila na místo a po vyřešení dopravního přestupku se strážníky s vozidlem odjela.

Nezletilý chlapec byl na nádraží napaden výrostkem

V 17.40 hodin oznámil na linku 156 místní obyvatel, že jeho nezletilý syn byl na autobusovém nádraží v ulici Čs. armády napaden jemu známým chlapcem. Oznamovatel strážníkům po příjezdu sdělil, že k řešení situace zcela postačí, když hlídka mladíkovi pouze domluví, aby se nic podobného v budoucnu neopakovalo. Strážníci následně kontaktovali matku dotyčného hocha. Žena přislíbila, že svému synovi řádně domluví.

Na parkovišti v Sečské ulici měl ležet opilec

Po 18. hodině vyjeli strážníci do Sečské ulice, kde měl ležet na parkovišti opilý muž. Hlídka prověřila uvedené místo a následně i jeho okolí, avšak tohoto člověka zde nezastihla.

Přes komunikaci v Píšťovech byl natažen elektrický kabel

V 19.10 obdrželi strážníci informaci, že přes komunikaci vedoucí do místní části Píšťovy je umístěn elektrický kabel, a dále, že provoz je tady sveden do jednoho jízdního pruhu. Hlídka situaci v místě prověřila a poté kontaktovala odpovědného muže, jenž vozovku neprodleně uvedl do původního stavu.

Upozornění na parkování vozidla v zákazu stání

Ve 20.01 hodin byli strážníci přivoláni do Družstevní ulice, kde parkoval automobil v místě zákazu stání. Hlídka v tomto případě přestupkové jednání neshledala, neboť vozidlo bylo řádně označeno jako automobil invalidy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here