Spor řidičky s jinou ženou o parkovací místo v Poděbradově ulici ukončil až příjezd hlídky

0
503
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 19. května v 8.40 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že na Resselově náměstí stojí na vyhrazených parkovacích místech vozidla bez příslušného označení. Hlídka informaci prověřila a poté na dva automobily umístila výzvy pro nepřítomné řidiče. Se dvěma přítomnými řidiči dalších vozidel byly dopravní přestupky vyřešeny na místě.

Deset parkovaček po upozornění v Pobřežní ulici

V 10.10 hodin byli strážníci přivoláni do Pobřežní ulice, kde nesprávně parkovalo několik automobilů. Hlídka proto za stěrače deseti vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče. S řidičem jedenáctého automobilu vyřešili strážníci přestupek na místě.

Spor dvou žen o parkovací místo v Poděbradově ulici

V 12.02 hodin se na strážníky obrátila řidička, jež nemohla svůj automobil zaparkovat na parkovišti v Poděbradově ulici, kde jí v tom bránila neznámá žena stojící před volným parkovacím místem na veřejném parkovišti. Oznamovatelce sdělila, aby parkovala jinde, neboť zde drží volné místo pro jiný automobil. Řidička o chvíli později informovala telefonicky strážníky o tom, že tato neznámá žena, jakmile zpozorovala přijíždějící hlídku, parkovací místo uvolnila a rychle odešla do areálu nedaleké střední školy. Strážníci podle popisu, který měli k dispozici, však neznámou ženu ve školním objektu nezaregistrovali. Mezitím dotyčná zaparkovala vozidlo na volném parkovacím místě.

Holubovi se na Školním náměstí nedařilo vzlétnout

Před 17. hodinou vyjeli strážníci na Školní náměstí, kde u budovy základní školy žena zpozorovala holuba, jenž nebyl schopen vzlétnout. Hlídka tedy ptáka odchytla a vzhledem k tomu, že nejevil známky poranění, dopravila jej do volné přírody, kde se ho pokusila vypustit. Jakmile strážníci holuba umístili z přepravního boxu na travnatou plochu, vznesl se a odletěl pryč.

Strážníci odmítli převzít v sídlišti Na Špici vyhublou kočku

O chvíli později bylo oznámeno na linku 156, že se u dětského hřiště v sídlišti Na Špici zdržuje vyhublá kočka. Strážníci zvíře shledali jako dospělé, viditelně nezraněné, čisté srsti a bez příznaků nemoci, proto přítomného oznamovatele poučili o tom, že k odchytu a umístění této kočky do útulku není důvod. Hlídka poté odjela.

Konflikt mezi obyvateli ubytovny vyřešila hlídka policie

Ve 21.25 hodin obdrželi strážníci informaci o tom, že v ubytovně v Moravské ulici došlo ke konfliktu mezi některými lidmi. Při příchodu strážníků se v zařízení již nacházeli policisté, kteří událost řešili, přičemž asistenci hlídky nežádali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here