Lidé se obávali bezdomovce povalujícího se na Palackého třídě na zemi

0
434
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 24. května po desáté dopoledne oznámil strážníkům obyvatel Slatiňan, že na jeho pozemku někdo založil černou skládku. Po příjezdu strážníků k muži vyšlo najevo, že na jeho soukromý pozemek, jenž není oplocen, někdo odložil paletu se starými použitými cihlami. Hlídka oznamovatele poučila, že jde v tomto případě o občanskoprávní spor, a vysvětlila mu, jak může v řešení události postupovat.

Parkovačka za stání na chodníku v ulici J. E. Purkyně

V 12.18 hodin byli strážníci přivoláni do ulice J. E. Purkyně, kde parkovaly automobily na chodníku. Hlídka na místě shledala jedno vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Lidé se obávali na Palackého třídě bezdomovce

Přibližně o hodinu později bylo oznámeno na linku 156, že na parkovišti u supermarketu na Palackého třídě sedí bezdomovec, jehož se bojí kolemjdoucí lidé. Hlídka v okolí zmíněné prodejny tohoto člověka nezastihla.

Dvě parkovačky u paneláku ve Fibichově ulici

V 16.40 hodin vyjeli strážníci k panelovému domu ve Fibichově ulici, v jehož okolí parkovaly nesprávně automobily. Hlídka proto po příjezdu na dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Auto se staženým okénkem a taška odložená u semaforu

O sedm minut později kontaktoval strážníky občan s informací, že na parkovišti u supermarketu na Palackého třídě zpozoroval stojící automobil se staženým okénkem, v jehož okolí se nikdo nenacházel. Dále tento člověk sdělil, že se u nedalekého semaforu nachází cizí odložená taška. Strážníci nedaleko odloženého zavazadla zastihli místní ženu, jež uvedla, že právě jde svou tašku vyzvednout, neboť ji zde zapomněla. K automobilu stojícímu na nedalekém parkovišti se po příjezdu hlídky dostavil jeho řidič, jenž po provedené kontrole interiéru s vozidlem odjel.

Tísňový signál od muže, který doma spadl z postele

Po třetí hodině ráno obdržel operátor městské policie tísňový signál od muže, jenž potřeboval pomoc strážníků. Hlídka dotyčného doma vyzvedla po pádu nezraněného a uložila jej na lůžko, kde setrval v péči přítomné dcery.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here