Na mostu v Husově ulici ležel opilý dělník, opodál se válelo jeho pracovní náčiní

0
649
Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 26. května po desáté dopoledne bylo strážníkům oznámeno, že některá vyhrazená parkovací místa na Resselově náměstí neoprávněně obsadily automobily bez příslušného označení. Hlídka informaci prověřila a následně na čtyři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Na mostu ležel opilý dělník, opodál se válelo pracovní náčiní

V 12.38 hodin byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde u mostu přes řeku ležel opilý muž, jenž měl při sobě pracovní náčiní. Hlídka dotyčného podrobila orientační dechové zkoušce na alkohol s naměřenou hodnotou přes dvě promile alkoholu. Na základě místní znalosti strážníci poté vyrozuměli jeho nadřízeného, jenž potvrdil, že muž je právě ve výkonu zaměstnání. Poté se tento vedoucí pracovník dostavil na místo, kde od zaměstnance převzal jeho pracovní náčiní. Podnapilý muž byl následně hlídkou v pořádku předán do péče svých příbuzných.

Rozsypaný štěrk na silnici od ulice Obce Ležáků k Borzně

Několik minut před 15. hodinou informoval strážníky řidič o tom, že je na komunikaci vedoucí z ulice Obce Ležáků k obchodnímu centru na Borzně rozsypaný štěrk. Strážníci o této skutečnosti vyrozuměli příslušnou společnost, jejíž pracovník sdělil, že o této události byla jejich společnost již informována a úklid bude proveden co nejdříve.

Uvolněný kryt na lampě veřejného osvětlení

V 15.52 hodin vyjeli strážníci do Pardubické ulice, kde u jedné z lamp veřejného osvětlení nebyl na patce připevněn kryt elektroinstalace a hrozilo tak nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Hlídka proto kryt, jenž ležel opodál na zemi, umístila na příslušnou lampu a řádně jej zajistila.

Hlídka vykázala z Borzny tři hlučné bezdomovce

Ve 22.32 hodin bylo oznámeno na linku 156, že bezdomovci sedící na lavičce u obchodního centra na Borzně ruší křikem noční klid. Hlídka odsud tyto tři hlučné osoby po vyřešení jejich přestupků vykázala.

U chrudimské polikliniky spal v noci neznámý muž

V 1.19 hodin byli strážníci přivoláni ke zdravotnickému zařízení na Palackého třídě, kde spal neznámý muž. Hlídka dotyčného po probuzení z místa vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here