Loutkářskou Chrudim ozdobí koncert Davida Kollera

0
802

Dlouhý a otravný půst v oblasti živé rockové muziky v našem městě ukončí velké jméno. Hudební program 70. loutkářské Chrudimi obohatí v úterý 6. července David Koller: lídr kapely Lucie, velmi úspěšný i na sólové dráze. Termín už potvrdil na svých webovkách.

Na koncertě v areálu letního kina zazní i nová píseň Davida Kollera a Jáchyma Topola „Vězenkyně“. Ta vznikla v rámci QR projektu, na kterém se průběžně podílí řada umělců. Je doprovázena videoklipem, jehož režie se ujal grafik Michal Hořava, který je zároveň autorem grafického zpracování většiny obalů, desek a dalších vizuálů Lucie i Kollerbandu.

Loutkářská Chrudim, která se koná od 30. června do 6. července, nabídne i další koncerty. V letním kině vystoupí The Backwards – slovenská revivalová kapela imitující Beatles, na moderní dětskou tvorbu zaměřený Pískomil se vrací, Leona Machálková či Tereza Mašková.

O nejstarší loutkové přehlídce (nejen) v naší zemi, jejímž hlavním pořadatelem je Chrudimská beseda, budeme samozřejmě důkladně informovat. V téhle chvíli jen přání: Vlídné počasí a pevné zdraví na přelomu června a července všem, kdo se na přelom června a července těší!

Napsal: Miloš Pelikán

Video: DavidKoller (official)
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here