Opilý muž se vracel nad ránem domů, zvonil omylem na cizí zvonky a budil tím v Havlíčkově ulici svoje sousedy

0
529
Foto: Pixabay.com

V pondělí 31. května před devátou ráno obdrželi strážníci informaci o tom, že v Jiráskově ulici došlo před jedním z domů k propadnutí vozovky. Hlídka místo prověřila a následně o zjištěných skutečnostech informovala příslušného úředníka Městského úřadu Chrudim k dalšímu opatření.

Dvojice bezdomovců pokřikovala na kolemjdoucí ženy

V 11.35 hodin byli strážníci přivoláni do parku na Střelnici, kde z altánku na kolemjdoucí ženu pokřikovali bezdomovci. Hlídka po příjezdu odsud pro nevhodné chování vykázala dvě osoby.

Parkovačka za stání s vozidlem na zeleni

Několik minut po 15. hodině bylo strážníkům oznámeno, že ve Vrchlického ulici parkují automobily na zeleni. Hlídka na místě zaregistrovala jedno vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Automobil v úseku zákazu stání v ulici V Průhonech

V 15.25 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice V Průhonech, kde v úseku zákazu stání parkoval automobil. Řidič tohoto vozidla při příjezdu hlídky svůj automobil přeparkoval. Po vyřešení dopravního přestupku strážníci odjeli.

Uvolněný sloupek na cyklostezce vedoucí do Medlešic

V 16.31 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že na cyklostezce vedoucí do Medlešic zpozoroval uvolněný sloupek, jenž zde byl umístěn, aby bránil v projetí vozidlům. Operátor městské policie tuto skutečnost zanesl do knihy závad k dalšímu opatření.

Dvě parkovačky za stání na chodníku U Stadionu

V 16.35 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že u jednoho z bytových domů v sídlišti U Stadionu parkují automobily na chodníku. Hlídka proto na dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Tři mladíci vybírali v ulici Dr. Peška obsah kontejneru

O šest minut později byli strážníci přivoláni do ulice Dr. Václava Peška, kde tři mladíci vybírali obsah kontejneru určeného ke sběru šatstva. Hlídka však na místě, ani v jeho okolí nikoho nezastihla. Okolí kontejneru bylo uklizené.

Injekční stříkačka nalezená v Husově ulici

V 17.03 hodin upozornila strážníky žena na to, že na vchodové stříšce domu v Husově ulici leží odložená injekční stříkačka. Hlídka tento předmět vyzvedla a poté jej dopravila k odborné likvidaci.

Hlídka vykázala od Lidlu žebrajícího bezdomovce

Chvíli na to oznámila na linku 156 žena, že se u supermarketu v Poděbradově ulici pohybuje bezdomovec, jenž od kolemjdoucích lidí žebrá peníze. Hlídka tohoto člověka s bydlištěm ve Vysokém Mýtě z místa vykázala.

Strážníci hledali v ulici Svatopluka Čecha podomní prodejce

V 17.19 hodin vyjeli strážníci do ulice Svatopluka Čecha, kde se měli pohybovat podomní prodejci. Hlídka prověřila zmíněnou ulici i její okolí, avšak tyto osoby zde nezpozorovala.

Pes odchycený v Olbrachtově ulici skončil v útulku

Po 21. hodině informoval strážníky občan o tom, že v Olbrachtově ulici odchytl volně pobíhajícího psa, jehož majitel se nikde poblíž nenacházel. Strážníci zvíře od muže převzali a dopravili ho do útulku v Sečské ulici, kde byl pes bez evidenční známky umístěn do připraveného kotce.

Opilý muž se vracel nad ránem domů a budil sousedy

V 03.03 hodin se obrátil na strážníky obyvatel domu v Havlíčkově ulici s tím, že na domovní zvonky obyvatel někdo opakovaně zvoní, avšak na jejich dotazy nikdo neodpovídá. Před příjezdem strážníků k uvedené budově následovalo další oznámení, v němž jiný občan sdělil, že před stejným domem se nachází opilý muž. Hlídka v něm zjistila místního obyvatele, jenž uvedl, že si zaměnil zvonek a zvonil na své sousedy. Za své jednání se poté omluvil a v pořádku odešel domů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here