Zloděj si smlsnul na spodním pánském prádle, které předtím ukradl z balkónu

0
613
Foto: Pixabay.com

V neděli 6. června v 8.50 hodin oznámil strážníkům obyvatel ulice Dr. Václava Peška, že mu bylo z balkónu odcizeno jeho spodní prádlo. Oznamovatel strážníkům po příjezdu sdělil, že došlo i k odcizení dětského oblečení, které na balkónu rovněž viselo. Protože dotyčný pro tentokrát nehodlal událost jakkoli řešit, hlídka jej poučila a poté odjela.

Odložená peněženka s doklady v automyčce

Před jedenáctou dopoledne byli strážníci přivoláni k automyčce v Poděbradově ulici, kde u jednoho ze stojanů řidič zaregistroval odloženou cizí peněženku. Hlídka nález převzala a vzhledem k tomu, že peněženka obsahovala doklady majitele, strážníci jej kontaktovali. Dotyčný se později dostavil do služebny, kde svou peněženku i s obsahem v pořádku vyzvedl.

Kontaminovaný odpad v ulici Čs. partyzánů

V 16.33 hodin oznámila na linku 156 žena, že v ulici Čs. partyzánů u jedné z prodejen zpozorovala na zemi odložený kontaminovaný odpad. Strážníci informaci prověřili a na místě shledali ležící materiál, určený k provádění antigenních testů na covid-19. Hlídka proto okolí tohoto odpadu obehnala páskou zamezující vstupu osob a poté o zjištěných skutečnostech vyrozuměla příslušného pracovníka Technických služeb, jenž zajistil, že byl po určité době veškerý materiál odstraněn.

Zaparkovaný automobil s otevřeným okénkem

Před 18. hodinou upozornila strážníky žena na to, že v ulici Čs. partyzánů parkuje automobil s otevřeným okénkem, v jehož okolí se nikdo nenachází. Strážníci provedenou lustrací tohoto vozidla zjistili jeho majitelku. Po chvíli se na místo dostavil její manžel, jenž po kontrole interiéru automobil zajistil.

Potyčka mezi partnerským párem v ubytovně

Ve 20.46 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Moravské ulice, kde došlo v ubytovně k fyzickému napadení mezi ubytovaným partnerským párem. Při příjezdu hlídky byl však v zařízení klid. Vzhledem k tomu, že obě osoby shodně uvedly, že mezi nimi došlo pouze ke slovní výměně názorů a vzájemnému fyzickému napadení nic nenasvědčovalo, hlídka oba poučila a poté odjela.

Řemeslníci pracovali v prodejně i po půlnoci

Jedenáct minut po půlnoci kontaktovala strážníky žena s tím, že z parkoviště u supermarketu na Palackého třídě zaslechla kovové zvuky a u kontejnerů zaregistrovala pohyb, proto pojala obavu, zda tady někdo nekrade. Hlídka na místě zastihla řemeslníky, kteří v tuto noční dobu pracovali na rekonstrukci prodejny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here