Muž, který byl zřejmě pod vlivem drog, ohrožoval na chrudimském koupališti ostatní návštěvníky

0
261
Foto: Sportovní areály města Chrudim

V pondělí 7. června v 8.42 hodin vyjeli strážníci do Hálkovy ulice, kde občan zpozoroval nesprávně zaparkované dodávkové vozidlo. Hlídka proto za stěrač tohoto automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Upozornění občana na nesprávně parkující automobil

Po desáté dopoledne bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v Husově ulici parkuje nesprávně vozidlo. Po příjezdu strážníků se k automobilu dostavil jeho řidič, jenž po vyřešení přestupku s hlídkou vozidlo přeparkoval.

Stížnost na auta stojící údajně na městské zeleni

V 16.13 hodin upozornil strážníky občan na to, že u domu v ulici Strojařů parkují automobily na zeleni. Hlídka uvedené místo prověřila, avšak tato vozidla zde nezpozorovala.

Muž, který byl zřejmě pod vlivem drog, ohrožoval ostatní

V 18.04 hodin byli strážníci přivoláni na letní koupaliště, kde jeden z návštěvníků, jenž byl zřejmě pod vlivem drog, ohrožoval přítomné lidi. Při příjezdu hlídky se již v areálu koupaliště nacházeli přivolaní policisté, kteří událost řešili. Strážníci jim poskytli asistenci, během které postupovali podle jejich dispozic.

Slovní rozepře mezi mužem a ženou na Vlčí hoře

Ve 21.15 hodin kontaktoval strážníky anonymní oznamovatel s tím, že na Vlčí hoře došlo ke slovní rozepři mezi mužem a ženou. Hlídka však na místě ani v jeho okolí dotyčný pár lidí nezaregistrovala.

Hlídka řešila rušení nočního klidu v Úzké ulici

Ve 23.35 hodin bylo oznámeno na tísňovou linku, že v Úzké ulici ruší noční klid hluk, jenž vychází z tamního bytu. Strážníci kontaktovali odpovědného muže, jenž poté ztlumil radiopřijímač. Po vyřešení přestupku byl v uvedené ulici klid a hlídka odjela.

V ulici Na Kopanici ležel na zemi neznámý člověk

Krátce po půlnoci vyjeli strážníci do ulice Na Kopanici, kde ležel na zemi neznámý člověk. Při příjezdu hlídky se již u tohoto muže nacházeli policisté a věc řešili.

Parkovačka po upozornění v sídlišti U Stadionu

V 05.45 hodin informoval strážníky anonymní oznamovatel o tom, že u panelového domu v sídlišti U Stadionu parkuje nesprávně automobil. Hlídka proto za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here