Potyčka manželského páru s cyklistou, který narazil v ulici SNP do muže na chodníku

1
247
Foto: Pixabay.com

Ve středu 9. června v 6.55 hodin zpozoroval operátor městské policie na jedné z obrazovek městského kamerového systému, že v ulici Čs. armády hází děti kamínky do kašny. Na místo vyjeli strážníci, kteří přítomnou matku dotyčných dětí poučili, že jejich jednáním mohlo dojít k poškození cizího majetku. Po vyřešení události pracovníci Technických služeb vhozené kameny z kašny odstranili.

Volně ležící dlažební kostky v křižovatce

Krátce po osmé ráno upozornil občan strážníky na to, že se v okolí okružní křižovatky v Čáslavské ulici nachází volně ležící dlažební kostky a dále, že je tady nespravený výmol. Hlídka informaci prověřila a zjištěné skutečnosti zanesla do knihy závad.

Hádka manželského páru s cyklistou

V 17.50 hodin požádali strážníky o spolupráci policisté, neboť bylo třeba prověřit oznámení o tom, že u myčky automobilů v ulici SNP došlo ke sporu mezi třemi osobami. Strážníci na místě zastihli místní manželský pár, jenž měl rozepři s cyklistou, jenž během jízdy na jízdním kole po chodníku nechtěně zavadil o manžela přítomné ženy, jenž tudy kráčel. Protože chodec nebyl během této události nijak zraněn, neutrpěl žádnou škodu na majetku a pouze žádal omluvu odpovědného cyklisty, tento člověk se mu v přítomnosti hlídky za svou jízdu omluvil. Strážníci s cyklistou vyřešili jeho dopravní přestupek a poté odjeli.

Ohlášená rvačka dvou mužů na Palackého třídě

Několik minut po 18. hodině bylo oznámeno na linku 156, že se v parčíku naproti autobusové zastávce na Palackého třídě vzájemně fyzicky napadají dva muži. Hlídka však na místě, ani v jeho okolí tyto osoby nezpozorovala.

Odhozené injekční stříkačky na nástupišti nádraží

V 18.54 hodin vyjeli strážníci do ulice Čs. armády, jelikož zde na nástupišti vlakového nádraží ležely odložené injekční stříkačky. Hlídka tyto předměty vyzvedla a následně je odevzdala k odborné likvidaci.

Podezřelý muž měl sledovat ženu venčící psa

Před 22. hodinou se obrátil na strážníky s žádostí o pomoc místní obyvatel, jenž uvedl, že jeho ženu během venčení psa v Píšťovech sledoval neznámý podezřelý muž. Oznamovatel dále uvedl, že se jeho manželka poté v pořádku vrátila domů a požádal strážníky o kontrolu této lokality. Hlídka to učinila, avšak s negativním výsledkem.

V noci se spustil v Topolské ulici akustický alarm

V 0.40 hodin byli strážníci přivoláni ke světelné křižovatce v Topolské ulici, kde z místní budovy zněl akustický alarm. Hlídka příslušný dům z ulice vizuálně prověřila, avšak jeho narušení nezpozorovala. Vzhledem k tomu, že na telefonním čísle uvedeném na dveřích provozovny hovor nikdo nepřijal, strážníci zjistili bydliště jednatelky příslušné společnosti, jež v budově sídlí a kontaktovali ji. O chvíli později se k hlídce dostavil manžel dotyčné ženy, jenž uvnitř objektu zjistil, že došlo k technické závadě bezpečnostního zařízení. Po jejím odstranění muž i strážníci odjeli.

1 komentář

  1. Taky mě v zatáčce v Široké ulici plnou rychlostí málem sejmul cyklista. Ještě jsem dostal vynadáno. Opakuji plnou rychlostí. Poznámka: ještě tam nebyly schody na silnici.
    Taky pamatuju paní, kterou blb sejmul s kolem, když zajel za roh. Paní měla 3/4 roku otřesené svaly a kosti a bolesti. Asi to byl stejný blb, protože jí vynadal, že chodí po chodníku…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here