Chrudimské letiště bude po dva dny hostit Kamion Fest. Vystoupí zde také skupiny Turbo, Coda a další

1
2016

V pátek 25. června od 15 do 23 hodin a v sobotu 26. června od devíti ráno do půlnoci se na letišti v Chrudimi v Sečské ulici uskuteční za finanční podpory města Kamion Fest víkend s dětmi 2021 – Kemp. O co půjde? O sraz kamionů a dodávek, který je spojen s bohatým doprovodným kulturním programem, vyhlídkovými lety letadlem a vrtulníkem, dětskými atrakcemi a soutěžemi, ukázkami první pomoci, otočným simulátorem, modely a vojenskými vozidly nebo ohnivou show.

V pátek čeká na návštěvníky areálu chrudimského Aeroklubu od 18 hodin hudební zábava, nejprve s kapelou Roxor a poté se skupinou Anarchia. V sobotu dopoledne se nejprve koná spanilá jízda všech zúčastněných a ve 13 hodin zahájí starosta města František Pilný (ANO 2011) kulturní program festivalu. Ve 14 hodin zahraje Marcel Zmožek – Band, od 16 do 17 hodin skupina Turbo, od 17.20 do 18.20 hodin kapela Coda, po ní skupiny Wo.Co.De, Lady Kate, Alibi Rock a na závěr DJ George Da House. Mezitím se bude odehrávat další program, jehož přesný rozpis níže přikládáme.

Bližší informace pro účastníky lze nalézt na odkazu: https://ridicipomahajidetem.eu/…pu/.

Video: Adam Línek
Zdroj: YouTube.com

Foto: fb

1 komentář

  1. Super nápad. Koncert na kopci pustí do světa opravdový kulturní znalec, znalý místních totalitních poměrů. Jakkoliv podobná akce, byla li by na Festunku, skončí rukou městské policie ve 22:01. Ale na letišti – kdepak? V 1:00 a to pátek i sobotu se zde vesele odpaluje ohňostroj a tupí bigbíťáci do toho zdárně replikovali písně Štěpána Malka. Kdepak, ten starosta to je ferak! Jo, zdá se že editor maže nepohodlné příspěvky, pane Zahradko, nevíte o tom něco??

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here