Kdo porýpal ve Václavské ulici střechu zaparkovaného automobilu?

0
697
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

Ve středu 23. června před jedenáctou dopoledne bylo oznámeno na linku 156, že na autobusové zastávce v Novoměstské ulici parkuje neoprávněně automobil. Hlídka po příjezdu na místo kontaktovala jeho řidiče, jenž po vyřešení dopravního přestupku vozidlo přeparkoval.

Odchycený volně pobíhající psík na Masarykově náměstí

V 16.02 hodin byli strážníci přivoláni na Masarykovo náměstí, kde žena odchytla volně pobíhajícího psíka. K přítomné hlídce se vzápětí dostavila jeho majitelka, která psa po vyřešení přestupku v pořádku odvedla.

Kdo porýpal střechu automobilu ve Václavské ulici?

V 17.34 hodin se na strážníky obrátil obyvatel Václavské ulice s tím, že někdo porýpal střechu jeho automobilu. Strážníkům dotyčný po příjezdu sdělil, že šetření uvedené události nepožaduje a k vyřízení věci postačí, když hlídka v uvedené lokalitě provede častější kontroly.

Hlídka vykázala od supermarketu trojici bezdomovců

V 18.22 hodin vyjeli strážníci k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, protože ostraha této prodejny sdělila, že zde postávají bezdomovci a obtěžují kolemjdoucí zákazníky. Hlídka odsud tedy vykázala trojici lidí bez domova pro jejich nevhodné chování.

V chrudimském supermarketu byl nalezen mobilní telefon

Po 19. hodině informovala strážníky pracovnice supermarketu v ulici SNP, že byl v jejich prodejně nalezen cizí mobilní telefon. Hlídka tento přístroj v supermarketu vyzvedla a poté jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu Chrudim.

Parkovačka za stání na vyhrazeném místě pro invalidu

Ve 21.33 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Rooseveltově ulici stojí cizí automobil neoprávněně na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy. Hlídka proto na tento auto umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here