Hlídka hledala v ulici SNP zmateného muže v pyžamu. Nakonec byl nalezen až v Heřmanově Městci

0
554
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 25. června v před osmou ráno kontaktovala strážníky žena s tím, že nalezla cizí peněženku s doklady, přičemž dodala, že na příjezd strážníků vyčká u domu ve Fibichově ulici. Hlídka nález od oznamovatelky převzala a odevzdala jej do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu Chrudim.

Kotě za autobusovou zastávkou v Pardubické ulici

V 11.45 hodin byli strážníci přivoláni do Pardubické ulice, kde za autobusovou zastávkou mňoukala kočka a přítomná žena se domnívala, zda tady neuvízla. Hlídka po příjezdu pohledem shledala, že se jednalo o soběstačné kotě, jež nebylo nijak zraněné, avšak pro strážníky nebylo možné se k němu přiblížit. Vzhledem k tomu, že zvíře nebylo nijak ohrožené, hlídka po tomto zjištění odjela.

Opilý bezdomovec odmítal opustit vestibul nádraží

Ve 14.06 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se ve vestibulu vlakového nádraží v ulici Čs. armády nachází podnapilý bezdomovec, jenž odmítá nádraží opustit. Strážníci dotyčného shledali orientovaného a zdravotně v pořádku. Muž okolí lavice, na níž seděl, uklidil a následně z vestibulu odešel.

Muže ležícího v Rubešově ulici odsud odvezla záchranka

V 14.11 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Rubešovy ulice, kde občan na chodníku zpozoroval ležícího muže. Při příjezdu hlídky se u tohoto člověka již nacházeli policisté, kteří přivolali Zdravotní záchrannou službu, jež zraněného muže převzala do své péče.

Hlídka hledala zmateného muže v pyžamu

O jedenáct minut později obdrželi strážníci informaci od řidiče autobusu o tom, že se u okružní křižovatky v ulici SNP pohybuje zmatený muž oblečený do pyžama. Strážníci prověřili příslušnou lokalitu, avšak dotyčného zde nezpozorovali. Po 15. hodině informovali hlídku policisté, že dotyčného nalezli v Heřmanově Městci.

Stížnost na hluk ze zahrádky restaurace v Husově ulici

Ve 23.25 hodin byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde rušil noční klid křik návštěvníků venkovní zahrádky restaurace. Hlídka v uvedeném podniku zastihla pouze personál, jenž uvedl, že všichni hosté před příjezdem hlídky odešli domů. Po tomto sdělení strážníci odjeli.

Lidem vadily klaksony tahačů na chrudimském letišti

Chvíli před půlnocí kontaktovali strážníky občané s tím, že jsou rušení zvukem klaksonů tahačů, soustředěných na ploše chrudimského letiště. Strážníci neprodleně kontaktovali pořadatele víkendové společenské akce pořádané na letišti, jenž přislíbil, že vyrozumí všechny přítomné řidiče o nutnosti dodržování zákazu troubení.

Hlasité rány a bouchání po půlnoci v Dostálově ulici

Čtyřicet minut po půlnoci bylo oznámeno na tísňovou linku, že z jednoho z domů v Dostálově ulici vychází hlasité rány a buchání. Při příjezdu strážníků byl však u budovy klid a v jejich oknech se nesvítilo. Oznamovatelka byla poučena o tom, že pokud by se zvuky opakovaly, aby vyrozuměla městskou policii.

Obsluha baru na Palalckého třídě zmáčkla tísňový signál

Ve 02.59 hodin přivolal strážníky do baru na Palackého třídě pracovník bezpečnostní agentury, jenž obdržel z tohoto podniku tísňový signál. Přítomná obsluha baru hlídce sdělila, že stiskla tísňové tlačítko, neboť se v jejich podniku nachází spící host, jehož se jí nepodařilo probudit. Jakmile strážníci místního muže ze spánku probrali, odešel v pořádku domů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here