Lidem vadilo bubnování a hra na kytaru v parku Republiky. Loutkáři mají však během festivalu výjimku až do půlnoci

0
400
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 1. července v 9.04 hodin oznámil občan na linku 156, že na náměstí U Vodárny neoprávněně parkují vozidla v pěší zóně. Oznámení zde bylo tedy vyřešeno umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Mládě poštolky nalezené v ulici Na Ostrově šlo do klece

Krátce před jedenáctou dopoledne vyjížděla hlídka do ulice Na Ostrově, kde se mělo nacházet mládě poštolky. Strážníci mládě umístili do přepravní klece a převezli jej do služebny, kde si ho následně převzal pracovník záchranné stanice Pasíčka.

Stížnost na rušení nočního klidu loutkáři před půlnocí

Ve 23.53 hodin přijali strážníci oznámení o údajném rušení nočního klidu, k němuž mělo docházet v parku Republiky. Podle oznamovatele zde mělo několik osob hrát na kytary a bubny. Jelikož je v době konání Loutkařské Chrudimi obecně závaznou vyhláškou města doba nočního klidu upravena odlišně (00.00–06.00), nešlo v době oznámení o rušení nočního klidu. Dvě minuty po půlnoci byl na místě již klid.

Hlídka hledala u restaurace Bonet odhozená koťata

V 05.50 hodin se na strážníky obrátil občan ze Slatiňan, který v telefonickém oznámení uvedl, že v ulici T. G. Masaryka, v blízkosti restaurace Bonet, někdo odhodil čtyři koťata. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak žádná koťata zde nebyla nalezena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here