Dvojice bezdomovců obtěžovala hosty restaurace v ulici Čs. partyzánů

0
434
Foto: Pixabay.com

V úterý 6. července po jedenácté dopoledne se do služebny městské policie dostavil muž, jenž informoval strážníky o tom, že v Lázeňské ulici zaregistroval uvázaného psa, v jehož okolí se nikdo nenacházel, přičemž zvíře budilo dojem, že je zraněné. Strážníci u psa zastihli jeho majitelku, jež uvedla, že zvíře se vzhledem k vysokému věku již nedokáže postavit na zadní nohy, a přislíbila, že po napojení vodou, pro kterou šel právě její syn, zajistí pro psa odpovídající veterinární péči.

Dvanáct parkovaček po upozornění v ulici U Valchy

V 15.45 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice U Valchy, kde nesprávně parkovaly automobily. Hlídka zde proto za stěrače dvanácti vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Nález cizí peněženky u divadla v ulici Čs. partyzánů

V 17.10 hodin informoval strážníky občan o tom, že u divadla v ulici Čs. partyzánů nalezl cizí peněženku s doklady, a požádal strážníky, aby jejího majitele o nálezu vyrozuměli, neboť mu hodlá peněženku vrátit osobně. Protože se hlídce kontakt na dotyčného nepodařilo zjistit, informovali jej o nálezu jeho peněženky prostřednictvím sociální sítě. Když o této skutečnosti strážníci o chvíli později informovali nálezce, muž jim sdělil, že nalezenou peněženku již v pořádku předal majiteli, jenž se dostavil k divadlu, kde peněženku hledal.

Dvojice bezdomovců obtěžovala hosty restaurace

V 18.33 hodin byli strážníci přivoláni k restauraci v ulici Čs. partyzánů, kde bezdomovci oslovovali přítomné hosty a žádali po nich peníze. Protože hlídka v podniku osoby bez domova nezastihla, prověřila okolí, až zpozorovala dva muže v parčíku v Husově ulici, kde je řádně poučila.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here