V chrudimském Lidlu byl dopaden zloděj z Třemošnice, který zde kradl dva dny po sobě

0
590
Ilustrační foto: Kodl Cr

Ve čtvrtek 8. července krátce před půl desátou dopoledne vyjížděla hlídka do prodejny Lidl, kde se měl nacházet muž podezřelý z krádeže zboží. Strážníci na místě zjistili, že jde o muže z Třemošnice, který v prodejně odcizil energetický nápoj. Šetřením vyšlo dále najevo, že muž ve stejné prodejně kradl již předchozí den, kdy zde sebral lahev alkoholu a z prodejny utekl. Muž se k uvedenému jednání doznal a za přestupek krádeže mu byla na místě uložena pokuta.

Stížnost na špatné parkování na Resselově náměstí

V 10.55 hodin přijali strážníci oznámení, v němž žena uvedla, že na parkovišti na Resselově náměstí špatně parkující vozidlo zablokovalo výjezd z parkoviště. Hlídka provedla kontrolu uvedeného parkoviště, ovšem žádné vozidlo, které by zde blokovalo výjezd, nebylo zjištěno.

Osm parkovaček po upozornění ženy v Revoluční ulici

V 18.30 hodin oznámila žena na linku 156, že v Revoluční ulici parkují vozidla na chodníku. Oznámení zde bylo proto vyřešeno umístěním sedmi výzev pro nepřítomné řidiče vozidel. O hodinu později tady bylo na základě telefonického oznámení řešeno další nesprávně parkující vozidlo, za jehož stěrač byla opět umístěna výzva.

Oznámení o houkajícím alarmu v ulici V Hliníkách

Po 22. hodině prověřovala hlídka oznámení o houkajícím alarmu na budově v ulici V Hliníkách. Po příjezdu na místo nebyl však žádný houkající alarm zaznamenán.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here