Hlídka vykázala z čekárny chrudimského vlakového nádraží opilce ze Slatiňan

0
232
Foto: Město Chrudim, tiskový úsek

V pondělí 12. července krátce před půl jedenáctou dopoledne vyjížděla hlídka k oznámení o špatně parkujících vozidlech v Revoluční ulici. O chvíli později zde byly za stěrače vozidel umístěny tři výzvy pro nepřítomné řidiče.

Parkovačka po upozornění na náměstí U Vodárny

Po jedenácté dopoledne řešila hlídka druhý nahlášený případ špatného parkování, tentokrát na náměstí U Vodárny. Zde bylo oznámení vyřešeno jednou výzvou.

Obtížní bezdomovci v okolí obchodního domu Tesco

V 13.55 hodin oznámil občan na linku 156, že se u obchodního domu Tesco nachází bezdomovci, kteří zde obtěžují kolemjdoucí. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak žádní bezdomovci zde nebyli nalezeni.

Houkající alarm na budově čistírny odpadních vod

V 20 hodin se na strážníky obrátila žena, která v oznámení uvedla, že na budově čistírny odpadních vod ve Slatiňanech houká alarm. Strážníci zkontrolovali objekt z venkovní strany, kdy nebylo zjištěno žádné narušení objektu. Na místo se po chvíli dostavil též pracovník společnosti Vodovody a kanalizace Chrudim, který houkající alarm vypnul.

Hlídka vykázala z čekárny vlakového nádraží opilce

Pár minut po 22. hodině vyjížděla hlídka na vlakové nádraží, kde měl v čekárně ležet na zemi opilý muž. Na místě bylo zjištěno, že se jedná o muže ze Slatiňan. Muž byl orientován a byl schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou byl z místa vykázán.

Ve vozovce v Pardubické ulici se měl pohybovat opilý muž

V 23.40 hodin přijal operátor městské policie oznámení o opilém muži, který se má v Pardubické ulici pohybovat ve vozovce. Provedenou kontrolou nebyla však žádná osoba nalezena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here