Zákazníci chrudimské Billy si stěžovali na agresivního muže, který je měl odsud odhánět

0
375
Foto: Kodl Cr

V neděli 11. července v 10.55 hodin oznámila žena na linku 156, že v Hradištní ulici v okolí domu čp. 1190 pobíhá mládě dravce. Strážníci dravce nalezli, při pokusu o odchyt však mládě z místa odlétlo.

Zákazníci chrudimské Billy si stěžovali na agresora

Krátce po půl dvanácté dopoledne vyjížděla hlídka k obchodnímu domu Billa, kde se měl naházet agresivní muž, který zde měl podle oznamovatelky odhánět zákazníky. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o jednoho z místních bezdomovců. Muž byl orientován a schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou byl z místa vykázán.

Kdo prořízl u vozidla na Resselově náměstí pneumatiku?

V 15.45 hodin se do služebny městské policie dostavil muž a oznámil poškození pneumatiky u svého vozidla, které měl zaparkované na Resselově náměstí. Proříznutí pneumatiky bylo zadokumentováno a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Žena si stěžovala na špatné parkování v centru města

Po 17. hodině přijali strážníci oznámení o špatném parkování vozidel na Resselově náměstí a ve Štěpánkově ulici. Podle oznamovatelky zde měla na vyhrazených stáních parkovat vozidla bez parkovacích karet. Oznámení bylo proto vyřešeno umístěním čtyř výzev za stěrače vozidel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here