V Klášterních zahradách se odehraje černá komedie o údělu dnešních mužů

0
555

Černá komedie o těžkém údělu muže v dnešním světě. Tak lze charakterizovat představení „Kutloch aneb I muži mají své dny“, které v Chrudimi uvede Studio Dva. V Klášterních zahradách se v neděli 18. července od 20 hodin rozvine ironický příběh z kotelny pod supermarketem Happycentrum. Každou sobotu se tam ukrývají čtyři stateční muži před šopujícími manželkami.

Na pár hodin se stávají opět pravými chlapy: kouří, pijí pivo a koukají se na fotbal. Podaří se jim uhájit tento ostrůvek svobody? A jsou tu opravdu ještě sami sebou, nebo se tu jen zbaběle schovávají před faktem, že svůj boj o důstojné místo ve společnosti už prohráli?

In, doba je v krizi, svět je v krizi, vztahy jsou v krizi a muži taky. Přicházejí postupně o svá poslední výsadní práva a pozice neohrožených vládců vesmíru.

Hrají Mojmír Maděrič / Bohumil Klepl, Václav Jílek / Kryštof Hádek, Michal Slaný, Filip Blažek / Roman Štabrňák. Délka představení je 2 hodiny a 10 minut včetně přestávky.

Vstupenky za 450 korun lze sehnat v pokladně Divadla Karla Pippicha, v chrudimském informačním centru nebo online na stránkách https://www.chrudimskabeseda.cz. Návštěvníci musí splnit jednu ze tří preventivních podmínek stanovených ministerstvem zdravotnictví: informace o nich jsou uvedeny na zmíněných webovkách.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: studiodvacz
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here