Hlídka chrudimských strážníků sebrala z příkopu muže s téměř čtyřmi promile alkoholu

0
236
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 15. července v 8.05 hodin přijali strážníci oznámení o špatně parkujících vozidlech v Havlíčkově ulici, u odbočky k náměstí U Vodárny. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že vozidla, která zde měla ztěžovat průjezd ostatním řidičům, už z místa odjela.

Dvě parkovačky po upozornění občana v Hradištní ulici

Krátce po půl desáté dopoledne řešila hlídka další oznámení o špatné parkujících vozidlech, tentokrát v Hradištní ulici. Zde byly na dvě vozidla umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče, se třetím řidičem byl přestupek vyřešen domluvou.

Muž z Rosic ležel na zemi v ulici Čs. partyzánů

V 14.57 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Čs. partyzánů leží na zemi muž. Strážníci na místě zjistili, že jde o muže z Rosic. Hlídce uvedl, že se cítí po zdravotní stránce v pořádku, prý si chtěl odpočinout.

Sedm rozdaných parkovaček po stížnosti v Pobřežní ulici

Poté se strážníci přesunuli do Pobřežní ulice, kde na základě telefonického oznámení řešili celkem sedm špatně parkujících vozidel, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Hlídka vykázala od obchodního domu Tesco tři bezdomovce

Před 16. hodinou se na strážníky obrátil občan s oznámením o nevhodně se chovajících bezdomovcích u obchodního domu Tesco. Podle jeho sdělení zde bezdomovci na parkovišti obtěžují zákazníky prodejny. Na parkovišti byli nalezeni tři bezdomovci, dva muži a jedna žena, kteří byli po jednání s hlídkou z místa vykázáni.

Parkovačka za stání na veřejné zeleni v Čáslavské ulici

V 20.29 hodin oznámil občan na linku 156, že v Čáslavské ulici u domu čp. 1159 parkuje vozidlo na veřejné zeleni. Oznámení zde proto bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy.

Hlídka sebrala z příkopu muže s téměř čtyřmi promile alkoholu

O hodinu později vyjížděli strážníci do místní části Presy, kde měl v příkopu ležet muž. Na místě bylo zjištěno, že se jedná o muže ze Slatiňan. Muž jevil známky silné opilosti, dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 3,96 promile alkoholu. Následoval tak převoz k lékařskému vyšetření do Chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o jeho převozu a umístění v protialkoholní záchytné stanici. Tam byl muž následně převezen a ve 22.30 hodin předán tamnímu personálu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here