Ve Slatiňanech v zámecké zahradě pobaví Strašidlo cantervillské

0
637

Blíží se jedinečná událost ve Slatiňanech, konkrétně v zámecké zahradě. Ve čtvrtek 22. července se tam pod širým nebem uskuteční divadelní představení „Strašidlo cantervillské“. Komedie na námět povídky Oscara Wilda z roku 1887 začne o půl deváté večer.

Známý příběh se známými herci a opravdovým strašidlem, tak zní motto nejnovější adaptace slavné a v českých zemích oblíbené hry, která se mimochodem dočkala i televizní verze s Jiřinou Bohdalovou a Jiřím Bartoškou v roce 1989. Zámek ve Slatiňanech je jednou z více než 20 zastávek letního turné, během něhož se příběh rozehraje na nádvořích a zahradách vybraných českých a moravských zámků.

Režisér Jaroslav Kříž si vzal za své oživit veselý a trochu i napínavý námět o mstivém duchovi a neodstranitelné skvrně na rudém koberci. V hlavních rolích vystupují oblíbení herci jako Martin Zounar či Bára Štěpánová.

Dětem do 15 let vstup povolen jen v doprovodu dospělé osoby. Lístky jsou k zakoupení a informace o nich k dohledání na stránkách https://www.strasidlonazamku.cz.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Cross Audio Production s.r.o.
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here